Kezdőoldal » Emberek » Barátok, barátságok » Ezek szerintetek barátok?...

Ezek szerintetek barátok? Zárjam le velük a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

5. osztály óta ismerem őket, és a barátaim lettek. 10.-es vagyok, egy osztályban járunk, ez egy kisgimnázium.

Eleinte jobb volt a kapcsolataim velük, több témában beszélgettünk egészen 8. osztályig.

9.-ben egy autoimmun betegségem miatt kimaradtam fél évet a suliból. Egyszer sem kérdezték meg, mi újság. Elfelejtődtem. Mikor "meggyógyultam" akkor azt kérdezték mit keressek itt. (Lehet kapcsolatos az, hogy az osztályfőnök míg nem voltam rólam dumált(rágalmazott hogy lógok))

Nyáron újra ismét össze ismerkedtünk, ha lehet ezt így mondani.

Most visszatértünk a suliba, nem vagyok egyedül, de nem érzem őket barátoknak. Nem mondhatom el nekik a gondjaim, ők se mondják el nekem mi az ő gondjuk ha van.

Az osztályfőnök többször bántott pszichésen, ha elpanaszoltam nekik kinevettek.

Lelkileg nem 16 éves fiú szintjén vannak az tény, konkrétan sznobok, akik le vannak ragadva a 19. Században.

Más emberek nincsenek számomra, viszont barátkozni nem nagyon tudok.



2020. szept. 24. 20:55
 1/4 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem ők nem barátok :( Az jó, hogy ezt fölismerted,és nem vesztegetsz rájuk még hosszú hónapokat, éveket. Barátkozz olyanokkal, akik érdeklődnek irántad, és nem nevetnek ki.
2020. szept. 24. 21:07
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
Ezek nem barátok, ezek utolsó férgek. Keress más barátokat.
2020. okt. 26. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim válasza:

En is hasonlo helyzetben vagyok. A tavaszi karantén elejen volt par ember az osztalybol, akivel tartottam a kapcsolatot, de utana összesen 1 lany maradt. Vele szinte legjobb baratnok vagyunk, de miota ujbol elkezdodott a suli, egyszerűen nem tudok 'vissgailleszkedni', utalom az osztalyomat, mert altalaban éretlenelek es idegesitoek. Akit fentebb emlitettem, o jol elvan veluk, szoval kicsit ugy erzem h a suliban le vagyok szarva. (Ettol fuggetlenul vannak barataim, ha nem is feltetlenul az iskolabol, viszont pont ezert ritkabban tudok veluk talalkozni. Emiatt pedig neha elegge magányosnak tudom erezni magam :(

(16L)

2020. nov. 14. 18:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
:(
2020. nov. 14. 19:15
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!