Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Minden nőnek vonzó ha irányítj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Minden nőnek vonzó ha irányítja/ledominálja/uralkodik rajta a férfi vagy inkább csak néhányuknak, akiknek egyszerűen ez jön be?

Figyelt kérdés
Nagyon sokszor láttam már ezt, hogy az ilyesmi nagyon tud imponálni hölgyeknek, de általánosítani nem mernék. Vajon mindegyiküknél így van ez és "ősi ösztönről" van szó, vagy csak néhányuk ízlése nyílvánul így meg?

2021. júl. 20. 05:02
1 2 3 4 5 6
 1/55 anonim ***** válasza:
50%

Jó kérdés. Bár a kérdés rám illik, nagyon igénylem azt, amit kifejtettél.

Szerintem a nők nagyobb részének imponál, mint akiknek nem.

2021. júl. 20. 05:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/55 anonim ***** válasza:
56%
Én imádom, ha a férfi dominál.
2021. júl. 20. 05:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/55 anonim ***** válasza:
16%
Szeretik, és tudat alatt el is várják. Ezért áll össze sok arabbal, meg fekával, mert a fehérek kezdenek elpuhulni. Ha meg szakítás lesz a domináns fehér sráccal, akkor jönnek a "Pasikám nárci volt sajnálnátok?" kérdések.
2021. júl. 20. 06:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/55 anonim ***** válasza:
62%

szerintem ez csak akkor igaz ha a pasi is egy férfias, magas, jótestű, rosszfiús markánsabb arcú valaki. el nem tudom képzelni, hogy egy alacsony ronda kerek ducifejű aranybogárarcú pasitól bármely nő is szívesen venné ha elkezdené dominálni.

N

2021. júl. 20. 06:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/55 anonim ***** válasza:
89%
Egyértelműen NEM minden nő szereti a domináns férfiakat. Vannak kapcsolatok, ahol pont a másik véglet vagy, avagy a nő a domináns, a férfi pedig alárendelődik. Én személy szerint több ilyen kapcsolatot láttam, ahol a nő dominál.
2021. júl. 20. 06:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/55 anonim ***** válasza:
100%

Nem mindenki szereti a domináns a férfiakat.


Illetve amit nagyon sokan összekevernek, az a domináns és az erőszakos. Exem pl. erőszakos volt, mert üvöltözött, sőt egyszer meg is rángatott, mint valami elmebajos. Viszont dominánsnak egyáltalán nem nevezném, inkább tutyimutyi, lúzer fajta volt.

2021. júl. 20. 07:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/55 anonim ***** válasza:
95%

Ágyban igen, hétköznapokban nem.

Volt exem, aki nagyon domináns alkat volt, de mivel én is az vagyok borzasztóan sok vitát szült, az meg nem hiányzik.

2021. júl. 20. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/55 anonim ***** válasza:
52%
06:22: "alacsony ronda kerek ducifejű aranybogárarcú" férfi jellemzően nem ledominál, ellenben a nők jórésze elég tahó módon kezeli őket, írásodból ítélve is...
2021. júl. 20. 08:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/55 anonim ***** válasza:
16%
Én nem bírom elviselni ha nem a férfi dominál, bár hétköznapokban bárkinél jobban érvényesülök, jó nagy szám van, elérem amit szeretnék. De ha a páromhoz hazaérek, onnantól az ő "pici hercegnője" leszek, elengedem magam és hagyom hogy irányítson. Természetesen ő mindig a legjobbat akarja nekem, ezért hagyom csak. Ha veszekedés van, akkor kiállok magamért, de általában úgyis neki van igaza 😂😂
2021. júl. 20. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/55 anonim ***** válasza:
100%
Csak keveseknek vonzó, és azokkal is valami baj van.
2021. júl. 20. 09:00
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5 6

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!