Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők elvárjatok hogy férfi...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők elvárjatok hogy férfi Tudjon főzni?

Figyelt kérdés
2021. júl. 13. 11:50
1 2
 1/17 Dr.med.habil. Genya ***** válasza:
76%
Nem, de örüök nagyon neki. Mondjuk, a férjemet sok receptre én tanítottam, de nagyon jó érzékkel főz.
2021. júl. 13. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
84%
nem varom el. nyilvan elony es tokre orulok, ha valaki tud es szeret is fozni, de ha nem, az sem tragedia.
2021. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
77%
Nem
2021. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
90%

Ez nem elvárás, aki már külön él, az feltehetően meg tud főzni legalább egyszerűbb ételeket.



(férfi vagyok).

2021. júl. 13. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
77%
Én elvárom. Nem fogok naoi szinten ráfőzni, nem az anyja vagyok.
2021. júl. 13. 11:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 anonim ***** válasza:
92%
Nem várom el, de nem főzök gyakran. Ha ez neki megfelel így....
2021. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/17 anonim ***** válasza:
84%
Igen. Mondjuk nem is volt olyan pasim, aki nem tudott.
2021. júl. 13. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
85%
Nem, de jobban jár, mert én nem tudok
2021. júl. 13. 11:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 anonim ***** válasza:
76%
Elvárom. Alap dolog egy felnőtt embertől. Nyilván nem várok nagyon bonyolult kajákat, arra van az étterem, de ne okozzon már gondot egy közepesen nehéz recept követése... Nekem is megy, pedig rettenetesen utálom.
2021. júl. 13. 12:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
76%

Ugyanaz mint #8 :D


Sosem voltam nagy szakács, nem igazán érdekelt - és szinte nulla tapasztalatom van. Kiskoromban apám főzött (imádta, tehetséges is volt) aztán a halála után anyummal felosztottuk a munkát, én előkészítettem az alapanyagokat (hámozás, kockázás, kimérés, összekeverés, ilyenek) anyum meg összerakta, és ennyi.


Úgy voltam vele, hogy ha majd lesz pasim és összeköltözünk, akkor majd belerázódom - szerencsére sok pofonegyszerű recept van neten, lassan belejövök :)


Aztán szerencsére a párom profi szakács, imádja is csinálni :)

2021. júl. 13. 12:04
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!