Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinél hogy működött az új...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinél hogy működött az új párkapcsolat beintegrálása a gyerekekkel való életbe?

Figyelt kérdés

Számomra jelenleg elképzelhetetlen, hogy a 4 hónapos kapcsolatomat akármilyen szinten összemossam azzal az élettel, amit hármasban a gyerekeimmel élek. Nem is érzem azt, hogy szeretném a 2 dolgot összefésülni még kb évekig, a gyerekeim élete nem átjáróház, csak olyan változást hoznék az életükbe, amit már elég erős köteléknek érzek a pasimmal. Csak hogy tudjuk, hogy semmire sincs biztosíték, simán alakulhat bárhogyan a kapcsolatunk.

Ki mikor milyen elképzelésekkel jutott el arra a szintre, hogy a 2 életet összemossa?

Kellenének objektív gondolatok, mert valahol ez sem kerek így, hiszen limitálva van a közösen tölthető időnk a párommal ezmiatt... és lassan bele is fogok szeretni, szóval kellene valami megoldás erre...

negyvenes korosztály vagyunk, mindketten elváltunk)


2021. júl. 20. 13:52
 1/2 anonim ***** válasza:
63%
Mi is negyvenesek, elváltak, (azóta már) élettársamnak 2 gyerek (akkor még exével éltek), nekem egy fiam, aki akkor még velem. Élettársam az elején azt mondta, kb fél év után gondolja, hogy mutassuk be egymást a gyerekeinknek. Aztán én elmentem családdal nyaralni - itt kb 4 hete ismertük egymást - gyerekekkel utánunk jött egy napra strandolni. Ennyit az előzetes elképzelésekről. Amúgy 4 hónap után össze is költöztünk. A mi korunkban már nincs mire várni. 2 év telt el és szuper jól működik.
2021. júl. 20. 14:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
100%

"limitálva van a közösen eltöltött idő a párommal"


Vagyis, nekem ebből az jön le, hogy kezdheted kis lépésenként bevonni a pasidat az életetekbe. Először csak vélerlenszerűen nagyon rövid időre összejöttök gyerekestül valami olyan programra ami fakuktatív, bármikor kiszállhat belőle bárki, a gyerekek nem érzik erőltetettnek és sarokba szorítva magukat.

Szerintem legtöbben ott cseszik el, hogy szerveznek egy családösszejövős programot ami kötelező jópofizós pofavizit.

Minden gyerek halála az ilyen, és felnőtté is.

Első körben jó ha csak felugrik hozzátok a pasi, fél-, max 1 órára, váltotok pár szót, majd elmegy. A gyerekek is tudják így emészteni a látottakat, hallottakat. Aztán napok múlva egy rövid közös fagyizás a közelben, amikor nem megy fel hozzád a pasid.

Egy idő után teljesen megszokják a gyerekek a jelenlétét.

Tömény órákig tartó erőltetett programmal, egy életre megutálhatják a pasidat és a kapcsolatotoknak sem tesz jót a gyerekekkel.

2021. júl. 20. 14:35
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!