Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az normális ha a párom gyerekk...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az normális ha a párom gyerekkori exe profilját nézegeti, történetét Instagramon?

Figyelt kérdés
A helyzet az, hogy a párom bejelentkezve maradt a fiókjába a telefonomon (szerintem nem vette észre). Szólni akartam neki, de egyik nap észrevettem , hogy megnézte az exe profilját, ami nem is lett volna gond. Mikor talákoztunk viszont törölte az előzményeit, mert direkt ránéztem. Aztán úgy döntöttem, hogy nem szólok neki, hogy be van jelentkezve. Majd egyszer csak megint látom, hogy rákeresett és a történetét is megnézte. Tudom, hogy nem helyes, hogy belenéztem az Instájába, de nekem ez akkora csalódás. Szerintetek ennyire bejön neki a csaj? Tennem kellene valamit?

2021. júl. 20. 00:15
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
73%
Igen, ki kéne szállnod a "párod" cuccaiból és a magad dolgaival kellene foglalkoznod. Első lépésnek ez is megteszi. Aztán kezdj el saját magaddal foglalkozni, hogy neked mi a fontos, miben kellene neked fejlődnöd, stb. Ő meg vagy marad, mert az ex nem véletlenül ex, vagy elmegy. De legalább nem a te mániákus kutatásod lesz az oka.
2021. júl. 20. 00:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 A kérdező kommentje:
1-es Tudtam, hogy ezt kapom... De mégis mire jó ez? Nekem is voltak emberek az életemben mégsem nézegetem őket.
2021. júl. 20. 00:19
 3/18 anonim ***** válasza:
100%
Rendszeresen nézegeti az exét, és ennek nyomait megpróbálja eltűntetni, tehát ő is érzi hogy nem helyes amit csinál. Ezt neked kell eldöntened hogy mennyire zavar, az a baj hogyha elmondod neki hogy tudsz erről akkor ő is bizalmát veszti irántad, de amíg nem beszélsz erről vele addig pedig emészteni fog valamennyire belülről. Ha kibírod anélkül hogy szólnál neki róla, az a legjobb, nem rontanál vele a helyzeten.
2021. júl. 20. 00:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
87%

Ez te vagy. Ő meg ő. És akkor mi van? Most komolyan, Te személy szerint mennyivle vagy előrébb az életedben azáltal, hogy kutakodsz a párod után? Változik tőle pozitív irányba bármi is? Szerintem időpocsékolás. Csaltak már meg, lehetnék mániákus, de nem vagyok. Aki el akar menni, elmegy. Tőlem, nyugodtan. Aki csal, lebukik, vagy a kapcsolat fut ki, tök mindegy.


Te boldog vagy?

Szerinted őt boldoggá teszed?

Mi más célod van még az életedben, amit el akarsz érni? Azokra fókuszálj!


Az, hogy ő mit néz netezés közben, tökéletesen mindegy. Nekem ez a véleményem. De ha el akarod csszni az életed, arra remek lehetőség ezen fennakadni és rakat energiát beletenni! Arra szuper! Másra nem jó.

2021. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%
Hogy konkrétan mit csinálj meg őszintén nem tudom, látatlanba csak nem mondanék olyat hogy dobd el azonnal, de olyat se hogy bízz meg benne 100%-osan, annyi hogy ha gyanús dolgokat csinál akkor már van egy nyomod úgymond, nem fogod elhesegetni a gondolataidat róla.
2021. júl. 20. 00:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 A kérdező kommentje:

4-es Annyira irigylem a hozzáállásod. Maximálisan igazad van, hogy csak magamnak ártok ezzel.


5-ös Ha megemlíteném az a baj, hogy én lennék a hibás. Viszont szerintem ő visszaél a bizalmammal...


Én azt is mondtam már neki, hogy nem kell velem lennie, ha úgy érzi szakítson velem. Ilyenek viszont azt érzem, hogy csak addig van velem, amíg nem talál jobbat. És szépen elvesz az életemből egy csomó évet...

2021. júl. 20. 00:32
 7/18 anonim ***** válasza:
74%
Hát picit nyers lesz, de amíg van ingyen punci nem is fog dobbantani.
2021. júl. 20. 00:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 A kérdező kommentje:
7-es De ez miért jó? Hiszen fiatalok vagyunk, nincs lekötve.
2021. júl. 20. 00:53
 9/18 anonim ***** válasza:
100%
Mindenki nézegeti a fontos exeit! Én 20 év után is. Na és, nem minden nap, jó ennyi idő után kb. fél évente.
2021. júl. 20. 01:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:
61%
Nincs lekötve, de sok idő és energia tud lenni az, hogy valakit felszedjen, ha csak nem valami kifejezetten isten ajándéka a nőknek kategória a csávód. Sokkal egyszerűbb hogy ott vagy neki te, nem kell vele vesződnie. Elhagyna, kitudja mikor találna újra tartós kapcsolatot. Az hogy csurran cseppen egy pár egyéjszakás kaland össze se vethető azzal hogy bármikor dughat veled.
2021. júl. 20. 01:44
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!