Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szakítanátok, ha a barátnőtök...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szakítanátok, ha a barátnőtök állandóan megijesztene titeket?

Figyelt kérdés
Pl. amikor jöttök ki a fürdőszobából, elbújna az ajtó mögött, és rátok kiabálna, hogy: "BÚÚÚ!", meg ilyenek.
2021. júl. 20. 15:02
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Első körben szólnék, hogy ne tegye, ha nem érti, akkor igen.
2021. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Ez tök jo!:) alkalmazásba veszem én is :)
2021. júl. 20. 15:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
100%
Ha szólok és nem fogta fel agyilag, ott más bajok is lehetnek, úgyhogy igen, szakítanék.
2021. júl. 20. 15:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
70%
Alapból össze se jövök 12 éves csitrivel.
2021. júl. 20. 15:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Igen, mert nem százas a csaj (idegesítő is ez, de lehet, szívrohamot kap az illető pasi).
2021. júl. 20. 16:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Hát leordítanám a fejét párszor, az tuti.
2021. júl. 20. 18:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Én hamar leszoktatnám erről a partneremet, pedig én nő vagyok. Sőt, leszokna magáról róla. Volt egy kisfiú, akivel minden nap együtt tanultunk suli után, mert diszlexiás volt. Na ő egyszer elbújt a beépített szekrényünkbe és annak ellenére, hogy tudtam, hogy elbújt, amikor kinyitottam őt keresve a szekrényajtót, úgy megijedtem tőle, hogy azzal a lendülettel becsaptam az ajtó két szárnyát, őt meg jól orron vágtam vele. Utána meggondolta kétszer is, hogy ijesztgessen-e. Egyszer ijesztett meg még nagyon, ugyanis szemben lakott és átszaladt valamiért hozzájuk, én azt hittem, egyedül vagyok a házban. És egyszercsak a nappali üvegajtaja mögött valaki elkezdett közeledni. Én ilyenkor reflexből ütök. Pedig átfutott az agyamon, hogy ő szórakozik megint, de a kezem gyorsabb volt, mint az agyam. Úgy emlékszem, nem ütöttem meg, de már lendültem. Utána elmagyaráztam neki, hogy jobban jár, ha erről leszokik, mert ilyenkor én tényleg reflexből reagálok és az nem mindig kellemes.:D
2021. júl. 20. 20:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
0%

Hát akkor ilyesmik már caak a gyerekeknél maradnak meg ugy nez ki.

A felnottek meg már nem tudják elvezni az életet

Szánalom

2021. júl. 20. 21:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
0%
Nem vagyok éppen ijedős... De büntiből teleijeszteném a száját... :D
2021. júl. 21. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
8 Az a szánalom amikor valaki ilyen elcseszett dolgokra mondja azt, hogy "élvezi az életet". Normális embereknél ez tök mást jelent.
2021. júl. 21. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!