Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Kinek mennyi ideig tartott a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Kinek mennyi ideig tartott a szerelem? Vannak-e olyan személyek, aki folyamatosan szerelmesek egymásba? (Hosszú ideje, min.1 éve) Létezik örök szerelem?

Figyelt kérdés
2010. aug. 27. 21:16
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
63%
szerintem örök szerelem nincs mert a szerelem az múlandó néha előjönn néha elmegy az nem egy stabil állapot a szeretet az már más tészta:)én 1.5 évig voltam szerelmes aztán átalakúlt szereteté a szerelmem és azóta is szeretem a párom már 3 éve néha újra beleszeretek máskor meg ő belém aztán van h a hátam mögé se kívánom de szeretni akkor is szeretem örökre:)
2010. aug. 31. 22:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:
19%

Szerintem idővel szeretetté alakul, ami nem baj, mert a szerelem egy elég megterhelő állapot lelkileg. Szeretni 100 évig lehet valakit, de szerelmesnek lenni túl intenzív.

5 éve vagyok a pasimmal és szerintem nálunk elmúlt a szerelem, egyre inkább úgy érzem hogy képtelen vagyok vele folytatni.. :(

2010. szept. 1. 00:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Óhh 11-es nagyon tetszik a válaszod ,nálad a pont!

-

2013. jan. 12. 17:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:
13 Hónapja :) Szerintem létezik az örök szerelem :)
2013. máj. 18. 14:17
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!