Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha bnőim nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha bnőim nincsenek csak sráchaverok, de a párom eltilt, viszont ő meg hanyagol?

Figyelt kérdés

Szoval bnőim nincsenek.

Illetve csak olyanok akik nekem unalmasak nem élvezem a társaságukat csak elvagyok neha ha muszáj, vagy mások siman ketszinuek aljasok hazudnak.



Viszont srácokkal tök jol elvagyok, millio a program nevetés meg lazaság fesztelenség stb.


A párom viszont nem akarja hogy ffiakkal találkozzam mert szte mind hajtana rám es csak azért bírnak keresnek hogy egyszercsak..


Viszont a barátom a szabadidejében inkabb van a haverjaival csaladjaval mint velem.

Amibol az lesz h en maganyos kezdek lenni, állandoan nekem ez igy rossz es folyamat hiányerzetem van ettol es mindig potlekok(barátok) kellenek nekem igy, mivel ő elvan nelkulem.


Erről ő tud.

Mindig mondom. Mindig az a válasza. Ertem. Es hogy nem ő tehet arrol h nincs bnom. pont. Es semmi nem változik, mindig inkabb a haverjaval van mint velem.


Valszeg veluk lazít, igazán veluk engedi ki a gőzt, vagy mellettük önmaga(?), velem meg mint nővel van es ugye nem mint haver baráttal. Kulon lapon vagyok. De ő is kulon lap nekem.

A párom, a Ferfi az életemben amit ő jelent nekem, es nem azt,akivel haverkodok is vagy ilyenek.


Szerelem van koztunk nem haverság.

Es kvázi "el vagyok tiltva" a ffiaktol. Arra hivatkozva hogy ő sem nőkkel programozik.



A lényeg a lényeg. Hogy borzalom sivár kezd lenni az eletem...es kinlodom. Mikozben ő bevágja hogy xy al megy ide oda (mikozben/ahelyett velem is lehetne!...)kozben engem hivnak mások es le kell mondanom. Mert másneműek es igy a korrekt.


A szakitasrol.

Annak viszont nem látom ertelmét hogy haverok barátok miatt dobjam ki akibe szerelmes vagyok..


Zsákutcábol kiút van?



2021. júl. 21. 17:20
1 2 3 4 5
 21/41 A kérdező kommentje:

De azt sem hogy a srácok minden hatso azandek nelkul baratkoznának velem.


Ilyen a gondolkodasa.

Neki ez nem fér bele.pont.


Igy kialakul az hogy kezdek kinlodni.

2021. júl. 22. 00:22
 22/41 anonim ***** válasza:
39%

Te szerelmes vagy, de neki még csak az a hely, ahová ürít

Az életébe nem von be.

A barátoktól való eltiltás nem része a szerelemnek, a párkapcsolatnak.

Cserébe viszont nem is bízik benned


NEM igaz az, hogy a férfiak 99%-a ilyen.

A barátaid sem, naugye!

2021. júl. 22. 08:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 23/41 anonim ***** válasza:
25%

Ezek a "barátaid" az első adandó alkalommal beakasztanának neked!


Ha ezt nem tudod, akkor egy primitív ostoba idióta nő vagy, akit csak dugni szabad tartani.


Ha tudod, akkor pedig egy egoista kis ribizli vagy, akit csak dugni szabad tartani.

2021. júl. 22. 08:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 24/41 anonim ***** válasza:
80%
jaj már, nem veszitek észre, hogy ez a 20 éves kislány a 90 kmes, 1 éves távkapcsolatával? minden héten szarja ide a kérdéseit több alkalommal, csak már nem írja bele a korát mert tudja, hogy felismerhető, és elkezdett ékezeteket is használni :D istenem, te is olyan vagy itt mint egy bútor tartozék, soha nem fogsz eltűnni... remélem még sok sok évet szenvedtek együtt
2021. júl. 22. 09:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 25/41 anonim ***** válasza:
24 Le mertem volna fogadni,hogy nincs több 20 évesnél. Kérdeztem is milyen idős,de nem válaszolt.
2021. júl. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 26/41 A kérdező kommentje:

Bevon az eletebe.

Csak nekem az ő csaladja es baratai nem az en oldalam. Azaz nekem nem ők a kikapcsolodas.


A haverjaim tobb éves kaocsolatok mégsem "akasztanak be"hol ennek hol annak hol ekkor hol akkor van bnője ahogy nekem meg barátom.

De őt ez nem erdekli.pasik és kész.


Nem 90 km re lakik tőlem, hanem 10 perc séta..de neha tenyleg olyan nekem is, mintha 1000 km re is lenne...


Legutobb azt mondta ha napi 24 et lenne velem se lenne nekem elég szerinte.

2021. júl. 22. 12:29
 27/41 anonim ***** válasza:
67%
Nem ertem mit ragosz ezen, a baratod kene leepitsd nem a legjobb barataidat mindegy hogy fiuk vagy lanyok. Hozzajuk barmikor fordulhatsz, a baratod meg őszintén szolva egy onbizalomhianyos puhapocs akivel 1-2 even belul szakitani fogtok ugyis
2021. júl. 22. 12:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 28/41 A kérdező kommentje:
Ki az akinek a barátai az elsok a párja meg a 2. Es baratok miatt szakitana?
2021. júl. 22. 15:30
 29/41 A kérdező kommentje:
Logikai bukfenc van az egeszben
2021. júl. 22. 15:30
 30/41 anonim ***** válasza:

Uncsik a baratnoid. Mi ha a baratnoimmel bulizunk az igenis ereszd el a hajam . Es 15 eves korunk ota tudunk bornyito nelkul bort nyitni.xd

De ha eleted soran 1 normalis lany se tudott veled osszebaratkozni lehet nem a lanyokkal van a problema. A baratodat meg meg tudom erteni h nem orul annak h fiukkal baratkozol.

2021. júl. 22. 18:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!