Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha bnőim nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha bnőim nincsenek csak sráchaverok, de a párom eltilt, viszont ő meg hanyagol?

Figyelt kérdés

Szoval bnőim nincsenek.

Illetve csak olyanok akik nekem unalmasak nem élvezem a társaságukat csak elvagyok neha ha muszáj, vagy mások siman ketszinuek aljasok hazudnak.



Viszont srácokkal tök jol elvagyok, millio a program nevetés meg lazaság fesztelenség stb.


A párom viszont nem akarja hogy ffiakkal találkozzam mert szte mind hajtana rám es csak azért bírnak keresnek hogy egyszercsak..


Viszont a barátom a szabadidejében inkabb van a haverjaival csaladjaval mint velem.

Amibol az lesz h en maganyos kezdek lenni, állandoan nekem ez igy rossz es folyamat hiányerzetem van ettol es mindig potlekok(barátok) kellenek nekem igy, mivel ő elvan nelkulem.


Erről ő tud.

Mindig mondom. Mindig az a válasza. Ertem. Es hogy nem ő tehet arrol h nincs bnom. pont. Es semmi nem változik, mindig inkabb a haverjaval van mint velem.


Valszeg veluk lazít, igazán veluk engedi ki a gőzt, vagy mellettük önmaga(?), velem meg mint nővel van es ugye nem mint haver baráttal. Kulon lapon vagyok. De ő is kulon lap nekem.

A párom, a Ferfi az életemben amit ő jelent nekem, es nem azt,akivel haverkodok is vagy ilyenek.


Szerelem van koztunk nem haverság.

Es kvázi "el vagyok tiltva" a ffiaktol. Arra hivatkozva hogy ő sem nőkkel programozik.



A lényeg a lényeg. Hogy borzalom sivár kezd lenni az eletem...es kinlodom. Mikozben ő bevágja hogy xy al megy ide oda (mikozben/ahelyett velem is lehetne!...)kozben engem hivnak mások es le kell mondanom. Mert másneműek es igy a korrekt.


A szakitasrol.

Annak viszont nem látom ertelmét hogy haverok barátok miatt dobjam ki akibe szerelmes vagyok..


Zsákutcábol kiút van?



2021. júl. 21. 17:20
1 2 3 4 5
 11/41 anonim ***** válasza:
Szakits
2021. júl. 21. 18:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/41 anonim ***** válasza:
63%
Igen, az nem normális, hogy csak fiúkkal akarsz kavarni. Milyen érzés lenne, ha a pasid csak nőkhöz járna?
2021. júl. 21. 18:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/41 anonim ***** válasza:
52%

"Nekem csak fiúbarátaim vannak"

🤮🤮🤮🤮🤮


Na az ilyen nőket csak dugásra szabad tartani, és semmiféle érzelmet nem szabad feléjük nyújtani!


A barátod a hibás.

2021. júl. 21. 18:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/41 anonim ***** válasza:
37%

10 Ez mekkora baromság. Nekem a férfi ismerőseim is használnak szúnyogriasztót,mert ők sem szeretik,ha szétmarják őket a szúnyogok.

Ha te soha nem találsz egy olyan nőt sem akivel tudsz beszélgetni,programot csinálni,akkor lehet te vagy nagyon unalmas. Külön szánalmasak az ilyen nők,akik ezeket a sztereotipikus hímsoviniszta dumákat nyomják a nőkről,hogy a férfiaknak imponáljanak.

2021. júl. 21. 18:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/41 A kérdező kommentje:

Jaj de rossz nő vagyok. Az a mocsok alja.biztos.


Szegeny barátom.


Ugyan már..


En szeretem az életben az életet magát. Nekem arra szuksegem van.

Es elég izgalmas volt eddig is. Es soha nem lányokon múlt. De en megteszek mindent. Eroltetem. Összeülök bájcsevegni is meg minden. Kibirom.


Baratok haverok miatt en keptelen vagyok szakitani. Nekem a szerelmem az elso es 2. csak a haverok es nem forditva.


Van egy hianyérzetem. Ezt be kellene tölteni valahogy. Ennyi csak. Es ketlem hogy mégnagyobb hiányerzettel lehetne ezt betölteni..

2021. júl. 21. 19:04
 16/41 anonim ***** válasza:
Jól érzem,hogy még nagyon fiatal vagy?
2021. júl. 21. 19:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/41 A kérdező kommentje:

14 filmbe illo az eddigi életem. En pont nem vagyok unalmas.

A bnok olyanok h ótth9n ulnek meg az összes amit akarnak egy seta ücsörges es go haza szaladva a pasijukhoz. Mert nekik is a párjuk az elso.



A szunyogirtos szitut atvitten értettem.

2021. júl. 21. 19:07
 18/41 anonim ***** válasza:
17%
Neked a pillanatnyi unatkozáson kivül semmi bajod. Az meg amiatt van mert nő vagy. Azt nem lehet megoldani tehát nincs is probléma.
2021. júl. 21. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/41 anonim ***** válasza:
62%
18 évesek vagytok netán, hogy eltílt ? vagy drogos hülye gyerek haverjaid vannak? mert akkor megértem.
2021. júl. 21. 22:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 20/41 A kérdező kommentje:

Valszeg magabol indul ki.

Ő nem tudna biztos csak ugy haverkodni nokkel.

Es igy meg van gyozodve abszolut arrol hogy biztos en sem tudok csak ugy artatlanul haverkodni a masik nemmel. De válasza erre, hogy ő belolem indul ki nem magabol. Nem nezi ki belolem hogy ne érdekelne más pasi mint ffi.

2021. júl. 22. 00:19
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!