Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha bnőim nincsen...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha bnőim nincsenek csak sráchaverok, de a párom eltilt, viszont ő meg hanyagol?

Figyelt kérdés

Szoval bnőim nincsenek.

Illetve csak olyanok akik nekem unalmasak nem élvezem a társaságukat csak elvagyok neha ha muszáj, vagy mások siman ketszinuek aljasok hazudnak.



Viszont srácokkal tök jol elvagyok, millio a program nevetés meg lazaság fesztelenség stb.


A párom viszont nem akarja hogy ffiakkal találkozzam mert szte mind hajtana rám es csak azért bírnak keresnek hogy egyszercsak..


Viszont a barátom a szabadidejében inkabb van a haverjaival csaladjaval mint velem.

Amibol az lesz h en maganyos kezdek lenni, állandoan nekem ez igy rossz es folyamat hiányerzetem van ettol es mindig potlekok(barátok) kellenek nekem igy, mivel ő elvan nelkulem.


Erről ő tud.

Mindig mondom. Mindig az a válasza. Ertem. Es hogy nem ő tehet arrol h nincs bnom. pont. Es semmi nem változik, mindig inkabb a haverjaval van mint velem.


Valszeg veluk lazít, igazán veluk engedi ki a gőzt, vagy mellettük önmaga(?), velem meg mint nővel van es ugye nem mint haver baráttal. Kulon lapon vagyok. De ő is kulon lap nekem.

A párom, a Ferfi az életemben amit ő jelent nekem, es nem azt,akivel haverkodok is vagy ilyenek.


Szerelem van koztunk nem haverság.

Es kvázi "el vagyok tiltva" a ffiaktol. Arra hivatkozva hogy ő sem nőkkel programozik.



A lényeg a lényeg. Hogy borzalom sivár kezd lenni az eletem...es kinlodom. Mikozben ő bevágja hogy xy al megy ide oda (mikozben/ahelyett velem is lehetne!...)kozben engem hivnak mások es le kell mondanom. Mert másneműek es igy a korrekt.


A szakitasrol.

Annak viszont nem látom ertelmét hogy haverok barátok miatt dobjam ki akibe szerelmes vagyok..


Zsákutcábol kiút van?



2021. júl. 21. 17:20
1 2 3 4 5
 1/41 anonim ***** válasza:
2021. júl. 21. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/41 anonim ***** válasza:
69%
Az egyetlen kiút kidobni ezt a konrtollmániás barmot és élni az életed nélküle, de amíg szenvedni akarsz a szerelem oltárán addig ezt hiába tanácsolja bárki. Én csak azt remélem, hogy még azelőtt észbe kapsz, mielőtt túl késő lenne.
2021. júl. 21. 17:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/41 anonim ***** válasza:
36%
Szerintem veled is van valami gond,ha csak olyanok bírnak elviselni,akik hajlandóak megdugni. Mert hogy általában ez a helyzet azokkal a nőkkel,akik fikázzák az összes többi nőt és csak férfiakkal tudnak haverkodni. Mondjuk a párod is hülye,hogy szóba állt veled. Biztos tudta,hogy ilyen vagy. Emiatt nem jogos a problémája,attól független,hogy értem mi a baja.
2021. júl. 21. 17:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/41 anonim ***** válasza:

Emiatt vagy szerelmes?


" Viszont a barátom a szabadidejében inkabb van a haverjaival csaladjaval mint velem.

Amibol az lesz h en maganyos kezdek lenni, állandoan nekem ez igy rossz es folyamat hiányerzetem van ettol es mindig potlekok(barátok) kellenek nekem igy, mivel ő elvan nelkulem."

2021. júl. 21. 17:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/41 A kérdező kommentje:

Most azon agyalok ha mégis találkozom veluk (önvedelem depresszio ellen a magánytol)es nem mondom el mivel tiltva, az ugy egy rossz húzás lenne?


Ha belegondolok apám ugyanez volt. Alig láttam. Mert mindig dolgozik. Kapcaolatunk se volt. Egy jo beszelgetesunk se soha.

Megis ő volt a családtagom is akivel egyutt éltem.



Mintha ez ismetlodne..es sztem a ffiak 99 %-a ez..mindegyikkel csak szívnék. Vagy megcsalna vagy akármi.

2021. júl. 21. 17:34
 6/41 A kérdező kommentje:

3 nem fikaztam.


Nekem nem izgalmas nem felemelo veluk lenni. Unalmas. Es akadnak akik szemetek is voltak velem. Es itt is irták mikor leirtam a aztorit h ezek nem barátnők.

2021. júl. 21. 17:35
 7/41 A kérdező kommentje:
4 amiatt vagyok szerelmes hogy elképeszto hatással van rám. Már amikor velem van.
2021. júl. 21. 17:36
 8/41 anonim ***** válasza:
100%
6 Nemtől függetlenül lehet csalódni az emberekben. Attól még kereshetsz új barátnőket. Ha a férfiakban is csalódsz,akkor majd örökre száműzetésben élsz?
2021. júl. 21. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/41 A kérdező kommentje:

De vannak uj bnők.

Nekem unalmas :(😭

2021. júl. 21. 18:08
 10/41 A kérdező kommentje:

Pl csajokkal leülős formális beszelgetos party. Srácokkal meg joforman ereszd el a hajam partyk.


Vagy nézzuk ugyanazt a szitut.

Pl kirándulás.

Csajokkal jaj szunyogirto u egy bogár szedjunk almát meg virágot azt majd megszáritjuk


Sracokkal csinaljunk tüzet öngyujto gyufa nelkul mert senkinel nincs, bontsunk fel bort bonto nelkul mert az sincs, es ugorjunk le a hegyrol bele ruhaval a tóba.

2021. júl. 21. 18:13
1 2 3 4 5

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!