Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit csináljak ha párom szülei...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit csináljak ha párom szülei megvádoltak hogy molesztalom a lányom a csaladsegitonel.az anyja meg éltünt nem érem el azotta hogy látogatóba hazament?

Figyelt kérdés

Kb ma reggel óta 180 fokos fordulatot vett az életem most is remegek az idegtol hazamegyek munkából meglátogatom anyosekat.

Kicsit beszélgetünk :)


Ok nélkül ilyenel megvádolni egy hazugsággal biztos hogy feljelentem őket rágalmazásért.

Az anyjával is váltanak pár szót tegnap még szívecske és puszika ma meg ez


Ha el akar hagyni menjen de ne így! Semmit nem mondott vagy irt csak eltűnt nem ír vissza nem vesszi fel a telefont.


Az is lehet hogy más a baj mindegy akor is remegek az idegtol.

A szüleit mindenkeppen számonkérem.a párommal meg kiderítem mi történt.


A gyerekünk anyumekal nyaral szerencsére kimarad ebből.



2021. júl. 22. 14:03
 1/4 anonim ***** válasza:
64%

NE menj a szülők közelébe, mert rábafol!


MOST, irány a rendőrség, és bejelenteni a nejed eltűnését! ÜGYVÉDDEL! NŐI ügyvéddel!

Anyádékat hívd, a gyereket SENKI MÁS ne vihesse el onnan, CSAK TE!

NE IGYÁL? NE DROGOZZ!


KERESS EGY ÜGYVÉDET! NŐT!!! És úgy jelentsd fel rágalmazásért az apósékat.


Ismerősökre írj Fosbúkon, hogy keresed a nejed IDEGÖSSZEROPPANÁSA miatt! Ha meglesz, VITESD KÓRHÁZBA, és szerezz róla ELMEORVOSI papírt!


Keményen told!

2021. júl. 22. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
0%

En is ismerek molesztalosat. Video is van rola. Csak nincs rogzitve.


Náluk meg forditva van. Az anyja el se hiszi nem tesz semmit es siman rabizza a gyereket az apara felugyelet nelkul.

2021. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
En meg bizonyitek nelkul nem tehetek semmit...
2021. júl. 22. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
Szerintem ezt nem itt kéne...
2021. júl. 22. 15:54
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!