Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Az igaz szerintetek ha nagyon...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Az igaz szerintetek ha nagyon sokáig "harcoltok" egy lány szívéért úgy hogy ő nem akar tőled semmit de képes lennél bármeddig harcolni érte akkor egyszer összefogtok jönni?

Figyelt kérdés
2010. aug. 28. 02:25
 1/6 anonim ***** válasza:
Van rá 50% nem több nem kevesebb.
2010. aug. 28. 02:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/6 anonim ***** válasza:
100%

Ez nem igaz, és aki ilyet állított, az nem ismeri a lányokat.

A lányok a domináns férfiakat szeretik, aki erős, önérzetes és nem teper értük, hanem ellenkezőleg: független és elvan a csaj nélkül is. Ezek azok a pasik, akikbe a csajok szerelmesek.

Aki viszont elkezd teperni valami csajért, az megalázkodik és alárendeli magát a csajnak, és a lányok ettől a viselkedéstől undorodnak, és általában lúzernek nézik a srácot.


Meg mi az, hogy "harcolni egy lány szívéért"? Pontosan hogy zajlik egy ilyen harc? Ha nem tetszel neki, akkor nem érdekli, hogy harcolsz meg vergődsz érte - sőt, az kifejezetten taszítja. A lányok nem ilyesmik alapján akarnak egy pasit. A lányoknak a pasi külseje és dominanciája (férfias viselkedése) számít, ezt pedig néhány másodperc alatt felmérik, és eldöntik, hogy kellesz-e vagy nem.

Ilyen hősszerelmes viselkedéssel maximum nagyon ronda csajoknál van esélyed, akik a kutyának se kellenek - de gondolom te nem az ilyen lányokért akarsz "harcolni".

2010. aug. 28. 03:26
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/6 anonim ***** válasza:
Ha nem kellesz, nem kellesz. Legfeljebb megsajnál, vagy megunja a zaklatásodat és beleegyezik egy randiba, hogy békén hagyd, vagy tényleg kétségbeesésből, beletörődik, hogy neki te jutottál.
2010. aug. 28. 03:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/6 anonim ***** válasza:
szerintem igaz
2010. aug. 28. 10:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/6 anonim ***** válasza:
Nekem egy fiú kb. 2-3 hónapja "harcol a szívemért" És nemtujda felfogni hogyhadjon békén és maradjunk csak barátok... Eléggé idegesítőő ( amugy nagyon jóképű Pasi, de soskzor bunkózott velem szal belülről nem mondhatnám oylannak amilyen nekem kellene... de külsőleg télelg egy álom pasi)Szerintem a csaj vagy megunja és mondja h Jó legyen... vagy pedig elküld a fenébe.
2010. aug. 28. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/6 anonim ***** válasza:

Nem.

Lány vagyok, és volt már több jelentkező is, aki úgy gondolta, hogy ha így nem tetszik nekem, akkor majd megpróbál megváltozni vagy harcol vagy mittudomén.

Mindig szörnyű lelkiismeretfurdalást okoznak.

De ha egyszer nem vonzódom hozzájuk, akkor nem, és kész.

Általában nekem egyrészt nagyon fontos, hogy úgy érezzem, hogy rokon a gondolkodásmódunk legalább annyira, hogy a "közös nyelv megvan", ez elengedhetetlen, másrészt természetesen az is nagyon fontos, hogy szexuálisan vonzónak tudjam találni az illetőt, enélkül nem megy. Ez utóbbi érdekes módon összefügg az előbbivel, meg egyesek szerint nagyon fura ízlésem van - de sajnálom, nekem meg a barátnőim favoritjai nem jönnek be.


Azoknak, akik azt mondták, hogy a csajoknak a "harcolás" nem jön be, nem teljesen van igazuk: ha olyasvalaki akar "harcolni", aki amúgy is bejön, az nagyon is tetszik, ha viszont valaki bejönne, de nyilvánvalóan nem keltettem fel különösebben az érdeklődését, annak nem megyek a közelébe sem, megalázni nem akarom magamat, és különben is, ha nem jövök be, azon nem tudok változtatni, legalábbis nem érdemben (max annyira, hogy egyszer "meghúzzon", ha olyan fajta), tehát ilyen pasi után sóvárogni kb. annyi értelme van, mint szárnyak után.


Egyébként szerintem ez a legnagyobb baj ezzel a deén akkorismegakaromhódítaniaszívét hozzáállással, hogy tulajdonképpen - annak ellenére, hogy nagyon romantikusan hangzik - ignorálja a másikat. Tök mindegy, hogy _ő_ mit akar, én akarom, és ez a lényeg. És mindezt úgy, hogy még lelkiismeret-furdalást is okoz ezzel a másiknak.


Egyszer egyébként addig rágta egy ilyen rajongó a fülemet (hú, ez most úgy hangzott, mintha százával tolonganának, neeem azért nem, csak volt több is), meg főleg az ismerőseim, hogy adjál már neki esélyt, hát nem látod, hogy mennyire kedves, rendes, helyes stb. (tényleg mindegyik volt), mégis mi bajod, lááátod ezért nincs pasid mert senkinek sem adsz esélyt stb., jól van, gondoltam, akkor próbáljuk meg, hát végül is én sem tudok semmit felhozni "kifogásnak", csak annyit, hogy folyton az az érzésem, hogy nem jut el az agyáig, amit mondok neki...

Hát az eredményt nem ajánlanám senkinek. Sem a harcoló, sem a körülrajongott szerepet. Továbbra sem jutott el semmi az agyáig, volt egy kép rólam a fejében, azt imádta lelkesen, de a kép még csak nem is hasonlított rám - és ráadásul tényleg annyira rendes volt és kedves és annyira "harcolt", hogy egyszerűen hónapokon keresztül nem találtam olyan alkalmat, amikor ne lett volna különleges kegyetlenséggel elkövetett cserbenhagyásos gázolás pont akkor szakítani vele (távkapcsolat volt, ezért volt ez lehetséges...) - persze ráadásul alkalomról alkalomra csak rosszabb lett. És a végén presze egy rohadt szemét disznónak éreztem magam.


Szóval ne csinálj ilyet, ne alázd meg magad, ne csinálj idiótát magadból, és ne zsarold érzelmileg a "szíved választottját", semmire sem vezet, maximum kínos helyzetekhez és hatalmas pofáraeséshez...

2010. nov. 25. 19:58
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!