Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Elhagynatok emiatt? Séta közben a barátom elkezdte rángatni a fejemet viccből. Vannak fura dolgai. Szorongat, fojtogat, szadista hajlamú. A fejrazas nem azért volt,mert dühös volt, csak rájött valami. Nevetgeltunk,szórakoztunk és neki elgurult a

Figyelt kérdés
gyógyszere. Szedultem utána. Szeretem őt nagyon,de ezek a viselkedések eléggé érdekesek.
2021. júl. 24. 21:12
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Lehet hogy még most kellene lelépni, mielőtt kárt nem tesz benned.
2021. júl. 24. 21:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
100%

Biztos rákérdeznék, hogy ezt miért csinálja, és elmondanám hogy ez nekem kellemetlen.

Exem az államat pöckölgette napi szinten, de már annyira idegesített, és egyszerűen hiába kértem, hogy fejezze már be. Én már ezért képes lettem volna elhagyni, nem hogy egy fojtogatás miatt..

2021. júl. 24. 21:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%
Visszafojtja az agressziv, idegbeteg hajlamait, de nem fogja tudni sokaig. Raadasul a legrosszabb fajta, mert a tobbseg csak akkor csinalja, ha begurul valamitol, pl. Feltekeny. A te pasid mar normal helyzetben alig birja visszafogni magat. Menekulj, gyilkos hajlamu.
2021. júl. 24. 21:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem várd meg amíg késelgetni fog, azelőtt tényleg nem érdemes szakítani.
2021. júl. 24. 21:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
100%
Kerüld, mert defektes az ilyen.
2021. júl. 24. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
100%

Kezdd el a farkát rángatni ilyenkor, hátha azzal megtanulja, hogy helytelenül cselekszik.


Csak vicceltem... amúgy szerintem dobd ki, elmebeteg.

2021. júl. 24. 22:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
100%
Nem valami bizalomgerjesztő... Hagyd el mielőtt kárt tesz benned.
2021. júl. 24. 22:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
100%
Menekülj, ez már most egy bántalmazó kapcsolat, és később még rosszabb lesz.
2021. júl. 24. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
89%

Jaj megint te?? Még mindig azt mondom hogy elmebeteg!

De te sem vagy szazas hogy a nem tudom hanyadik kerdest teszed fel rola naivan :D

2021. júl. 24. 22:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
100%
Ha elni akarsz,most azonnal szakits meg vele minden kapcsolatot es cserelj zarat elerhetosegeket mindenhol!!!!
2021. júl. 24. 22:58
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!