Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátomnak az előző “nőcskéj...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátomnak az előző “nőcskéje” kirakta h kapcsolatban van egy sráccal ő meg likeolta. Szerintetek ebben van valami célzás jelleg? Vagy csak túl reagalom?

Figyelt kérdés
2021. júl. 24. 21:17
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
100%
Célzás: "VÉGRE! Így talán nem engem zaklat/nem az én barátaimat zaklatja a hülyeségeivel. Legyetek boldogok, házasodjatok, szaporodjatok, ámen" - nekem ilyesmi fordult meg a fejemben, amikor beszívecskéztem a hírt <3
2021. júl. 24. 21:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%
Uhh bakker, lesznek még itt bajok. :D
2021. júl. 24. 21:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

mégis miféle célzás?

kezd el dolgozni az önbecsüléseden, különben nem lesznek hosszú életű kapcsolataid, jó szándékból mondom

2021. júl. 24. 21:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlreagálod szerintem. A barátod egyszerűen örül, hogy ő is talált magának kapcsolatot, boldog. Nem kötelező utálni az exeket attól még, hogy én sem bírom az enyémeket. :D
2021. júl. 24. 22:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%
Túl.
2021. júl. 24. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 anonim ***** válasza:
100%
Túlgondolod, konkrétan az ex új kapcsolatának örül.
2021. júl. 24. 23:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/14 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem a mostani "nőcskéje" teljesen feleslegesen rinyál egy ilyen jelentéktelen baromságon.
2021. júl. 24. 23:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
88%
Milyen célzásra gondolsz? Semmi ilyen nem jut eszembe. Csak örül, hogy exe is párra lelt és nem őt fogja üldözni, végre megszabadult tőle, vagy csak simán valóban örül, hogy boldog az exe.
2021. júl. 25. 00:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
86%
Az ilyen 18-20 éves tinik miért a felnőtt kategóriába írnak amúgy? Hivatalosan az évszámod alapján valóban az vagy, de fejben még kisgyerek. Már eleve ez a "nőcskéje" megfogalmazás egy iszonyat primitív, féltékenykedő, hisztiző jellemet juttat eszembe. És igen, túlreagálod, nálam ez akkora piros zászló lenne pl kapcsolat elején, hogy lehet el is hajtanálak. Azért lájkolja valószínűleg, mert nem kötelező minden exet utálni. Tudod, ellehet válni normálisan is, akár úgy, hogy ismerősök maradtok utána.
2021. júl. 25. 11:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 A kérdező kommentje:
Csak össze jártak néha azért írtam hogy a nőcskéje. De remélem jól esett hogy belem tudtál kötni :))
2021. júl. 25. 12:10
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!