Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig marad meg egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig marad meg egy srác a barátnője mellett szex nélkül?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal, akivel még nem feküdtem le. Én még szűz vagyok. A barátom előttem sokat bulizott, sok egyéjszakás kalandja volt, stb, tehát sokat szexelt. Mióta velem van (fél éve) nem szexelt, csak pettingelünk. Van, hogy napi 4x is kielégítem (lesz*pom), de néha van, hogy napokig(1-3nap) semmi, mert nincs kedvem hozzá. Volt már szó a szexről, és azt mondta, hogy úgy nem jó, ha csak ő akarja, ehhez két ember kell. Felhoztam, hogy vannak akik ezért elhagyják a bnőjüket, és azt mondta, hogy ő ilyen butaság miatt(hogy nem szexelünk) nem fog elhagyni, mert ahhoz túlságosan szeret. Ez igaz? Meddig bírja még szex nélkül? Az a baj, hogy az előző barátom azért hagyott el egy hónap után, mert nem feküdtem le vele, és kicsit megviselt, és most azért parázok.:( De viszont csak azért nem fogok lefeküdni vele, mert nem akarom hogy elhagyjon.

17/L


2010. aug. 28. 11:24
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:

Én is szűz voltam még és a barátomnak már volt több kapcsolata, és ő is várt rám fél évet.

5 évig voltunk együtt... :)

HA szeret, akkor emiatt nem fog elhagyni, ahogy mondta is, biztos hogy kitart melletted, légy nyugodt!

Okos lány vagy, végre valaki aki gondolkodik is!

2010. aug. 28. 11:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 anonim ***** válasza:
100%

Aki fél évet várt, az simán tud még többet is. Nem hazudott, mikor azt mondta, hogy ilyen hülyeség miatt nem szakítana. Én is így gondolom.


Én 1 év szex nélküli kapcsolat után gondolkodnék el azon, hogy akar-e a barátnőm valamit, és hogy minek vagyunk együtt tulajdonképpen.


Sajnos egy ismerősöm két és fél évet várt egy csajra, aztán a lány dobta és szinte másnap lefeküdt valaki mással (pedig még szűz volt), úgyhogy ez a dolog két irányú és nem csak a srácok, de a csajok is lehetnek g*cik.

2010. aug. 28. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/14 anonim ***** válasza:
11:29-essel értek egyet. Én 1.5 éve várok, majd kiderül mi lesz. És lazán tudnák mégegyszer ennyit.
2010. aug. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
54%
11:35 , neked sincs a tesztoszteron termelésed a helyén, az biztos.
2010. aug. 28. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
Bírom, amikor lányok válaszolnak úgy, mintha tudnák, mi zajlik le egy pasiban :) Ez kész.
2010. aug. 28. 11:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:
ma 11:56! Hát ha te tudod, mi zajlik le egy pasiban, miért nem osztod meg velünk?
2010. aug. 28. 12:39
 7/14 anonim ***** válasza:
54%

Amíg rendszeresen lesz0pod addig nagy baj nem lesz még egy jódarabig.


Gond akkor lesz ha sehogy sem elégíted ki.

2010. aug. 28. 13:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
100%
A kielégítetlenség miatt hamar otthagyna. De így, hogy az nincs, csak pont szex nincs egyelőre, nem fog, sőt, éppen mivel neki már voltak kapcsolatai, többet tud rád várni, mivel nem hajtja a kíváncsiság, hogy vajon milyen lehet. Majd megérzed ha kedved lesz hozzá, értelmes lehet ő is, ha nem erőlteti. 26F
2010. aug. 28. 13:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
van keze is a srácnak, szóval no para
2010. aug. 28. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
Utolsó, lehet enni csak 1 féle ételt is, csak hamar ráun az ember, és keres másfajtát...
2010. aug. 28. 14:22
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!