Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig marad meg egy srác a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig marad meg egy srác a barátnője mellett szex nélkül?

Figyelt kérdés

Fél éve vagyok együtt a barátommal, akivel még nem feküdtem le. Én még szűz vagyok. A barátom előttem sokat bulizott, sok egyéjszakás kalandja volt, stb, tehát sokat szexelt. Mióta velem van (fél éve) nem szexelt, csak pettingelünk. Van, hogy napi 4x is kielégítem (lesz*pom), de néha van, hogy napokig(1-3nap) semmi, mert nincs kedvem hozzá. Volt már szó a szexről, és azt mondta, hogy úgy nem jó, ha csak ő akarja, ehhez két ember kell. Felhoztam, hogy vannak akik ezért elhagyják a bnőjüket, és azt mondta, hogy ő ilyen butaság miatt(hogy nem szexelünk) nem fog elhagyni, mert ahhoz túlságosan szeret. Ez igaz? Meddig bírja még szex nélkül? Az a baj, hogy az előző barátom azért hagyott el egy hónap után, mert nem feküdtem le vele, és kicsit megviselt, és most azért parázok.:( De viszont csak azért nem fogok lefeküdni vele, mert nem akarom hogy elhagyjon.

17/L


2010. aug. 28. 11:24
1 2
 11/14 anonim ***** válasza:
2 éve vagyok együtt a barátommal, még nem feküdtünk le.
2010. aug. 28. 14:52
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/14 anonim ***** válasza:

A nő nem szexrabszolga. De a pasik ezek szerint a faszukat hordozzák az agyuk helyett...


Ha egy faszi nem elégül ki több hónapig-évig semmi baja nem lesz. Ez erkölcsi kérdés.


Ha viszket a fasza, verje ki magának. Ennyi.

Ha meg elhagy, mert viszket neki, akkor rohadjon el, mert nem érdemel meg téged.


Téged kielégít amúgy?

Mert ha nem, akkor te is odébbállhatsz....

2010. aug. 28. 20:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 13/14 anonim ***** válasza:

Utolsó:


Te felvonulsz a vérszomjas feministákkal is vagy csak minket tisztelsz meg?

2010. aug. 28. 22:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/14 anonim ***** válasza:

"Ha egy faszi nem elégül ki több hónapig-évig semmi baja nem lesz. Ez erkölcsi kérdés."


A nők jobban tudják, mi kell egy faszinak, az biztos. Persze erkölcsi kérdést csinálni ebből azért vicc. Bár az is lehet, hogy elég szar állapotban vagy, és azt érzed, hogy nem ért meg téged egy férfi sem. Megsúgok valamit: van oka.

Egy párkapcsolat nem abból áll, hogy az egyik fél a másiknak diktál.

Voltam 2 évig együtt egy lánnyal, úgy, hogy pettingnél több nem volt közöttünk, persze, belátom, hogy az én hibám is, hogy nem volt több, ő viszont többször elhúzta előttem a mézesmadzagot, és így szakítottunk, hát azért mondanom sem kell, az önbecsülésemnek nem tett igazán jót. Ezzel csak arra akartam kilyukadni, hogy nagyon szép dolog az erkölcsösködés, bár az esetek nagy részében van, hogy a nők jobban akarják a szexet, mint a férfiak...

2010. aug. 28. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!