Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerinetetek akkor nagyon illenek egymáshoz olyan páros mindketten nem akarják beoltani magukat?

Figyelt kérdés
2021. júl. 27. 08:29
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
97%
Ettől függetlenül lehetnek konfliktusok a kapcsolatban, ennyiből még nem derül ki semmi.
2021. júl. 27. 08:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%
Ha ilyen fantasztikusan tud fogalmazni mellé mind a kettő, akkor kiváló páros!
2021. júl. 27. 08:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
92%

Jesszus, te fogalmazásgátlót vettél be?


Amúgy igen, az jó, ha ebben a kérdésben IS egyetértenek.

2021. júl. 27. 08:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
26%
ket konteos laposfoldhivos idiota, legjobb paros. csak ne szaporodjanak.
2021. júl. 27. 08:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
60%

4: Tehát kizárólag konteós, laposföldhívős idióták lehetnek azok a személyek akik nem szeretnének oltakozni. Hmmm, ma is tanultam vmit. 🤔


Duuude... :)

2021. júl. 27. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 anonim ***** válasza:
47%
A párom és én sem akarunk oltást. Tünetmentesen átestünk a covid-on, van antitestünk, teljesen feleslegesnek tartjuk, ráadásul a családban többen az oltástól lettek rosszul (amit persze minden hatóság eltusol). Ettől függetlenül, ha ő be akarná oltatni magát, akkor sem változna róla a véleményem, az ő döntése.
2021. júl. 27. 14:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/12 anonim ***** válasza:
27%
5: nem kizarolag, de a tobbseg ilyen. nem nagyon tudok logikus, elfogadhato ervet arra, hogy 2021-ben meg mindig mem akarja beoltatni magat valaki. miert nem? raadasul a kerdezo iraskepebol sem az ertelem sut.
2021. júl. 27. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/12 anonim ***** válasza:
72%

7: Nálam két dolog miatt nem játszik a történet.


1. Azokat az oltásokat amiket megkaptunk születésünk után, már egy régóta működő, gyakorlatilag agyontesztelt vakcina volt. Ismerősi körömben nagyon sok embernek lett valamilyen baja, vkinek komolyabb (2 embernek is amputálni kellett a lábát).

2. Sajnos elég érdekesen működik az immunrendszerem. Borzasztó sok mindenre allergiás vagyok (max keresztesen), pikkelysömör, emésztési zavarok. Plusz most pont benne vagyok egy Meniére gyanús hosszadalmas vizsgálatban is. (Jelenleg neurológián vagyok)

A zisten tudja, hogy a hülye nyavalyáim milyen relációban lennének ezekkel a kiforrottnak azért még nem egészen nevezhető vakcinákkal(vessük össze a hagyományos szerekkel a dolgot ahol tényleg volt idő kenyelmesen tesztelni). Ha végére jártam a dilimnek, akkor le fogok ülni a dokival és végig fogok vele menni a dolgokon, mert tagadó nem vagyok, hanem inkább óvatos. :)


Van nem egy hasonlóan gondolkodó emberke az ismerősei körömben (sajnos szintén eü-s problémák). Nem nevezném őket 1 bites konteo hívőknek. Csak inkább óvatosnak. :)


Nem minden fekete-fehér. :)

2021. júl. 27. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 anonim ***** válasza:
(Kiégek, most már tényleg kioffolom a prediction-t meg az auto-correctet 😅 Tudom, user error, bocsi)
2021. júl. 27. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/12 anonim ***** válasza:
Nekönk egyébként elég sok orvos ismerösünk sem oltatta be magát, most sajnos muszáj lesz nekik is.
2021. júl. 27. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!