Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Meddig hazudhatok a baratomnak?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Meddig hazudhatok a baratomnak?

Figyelt kérdés

Sziasztok osszejottem egy ferfivel, komoly kapcsolat, harom honapja vagyunk egyutt de mindig en mentem hozza, mert ott sulizok (szomszed varos), o meg nem volt nalam. De most kitalalta hogy a hetveget toltsuk egyutt nalam, kivancsi mar a helyre ahol elek.

VISZONT! O hatalmas kornyezetvedo, vegan, zero waste, biciklivel jar, stb. Amit lehet csomagolasmentes boltban vasarol, es gyakorlatilag mindent ugy old meg, hogy ne termeljen szemetet. Nekem o nagyon megtetszett, es hat termeszetesen azt mondtam neki, hogy pont ugyanilyen vagyok, mert lattam, hogy neki ez nagyon fontos.

Viszont most akkor ez azt jelenti, hogy hetvegere ki kell mindent dobnom a hutobol (tele van a fagyaszto husokkal, mikozben elmeletileg vegan vagyok😅 a hutoben uditok, joghurtok, minden muanyagcsomagolasban), at kell neznem a szekrenyeket, meg az egesz lakast, hogy minden nyomat eltuntessem annak, hogy valojaban en tipikus fogyasztoi eletmodot elek... Oszinten megmondom, engem valojaban nem erdekel annyira ez a kornyezetvedelem tema, szeretem a kenyelmes eletet, a sok tanulas es munka (reszmunkaido) mellett nem ferne bele meg az is, hogy folyamatosan extra lepeseket tegyek meg azert, hogy kornyezettudatosan eljek... De a baratommal minden stimmel, ezen kivul, amikor nala vagyok, konnyu hozza alkalmazkodni, mert nala mar ki van alakitva minden, ha beulunk valahova, eleve olyan helyre megyunk, nala nem kell azon gondolkodni, hogy mit hogyan, mert adott minden ehhez az eletmodhoz... De en otthon egyedul ezt nem tudom megoldani. Nem szeretnek emiatt szakitani vele, valahogy ki kene huzni osszekoltozesig, de felek, hogy lebukok, ha elkezd hozzam is atjarkalni, elol hagyok valamit, elfelejtem levinni a szemetet... stb :(

(Ja, meg en szeretnek jogositvanyt, ez a kovetkezo tervem, utana autot, aztan azt is titokban kene tartani🤣)


2021. júl. 27. 09:59
1 2
 1/20 anonim ***** válasza:
100%
Nem azzal van a baj, hogy ő extrán környezetvédő, és azzal sincs gond, hogy te nem vagy ilyen mértékben az. A gond azzal van, hogy nagyon különbözőek vagytok ebben, és ha neki ez egy életforma szintű elhivatottság, akkor ebben nem fog változni. Ilyen különbségek mellett vagy te alkalmazkodsz, vagy nem alkalmazkodsz, de akkor valószínűleg nem lesz hosszú kapcsolat. A hazugság, az életed teljes "átpakolása" és eltitkolása nem megoldás, az biztos.
2021. júl. 27. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/20 anonim ***** válasza:
97%
Már az elején tele van a "kapcsolat" hazugságokkal. Halálra van ítélve az egész.
2021. júl. 27. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/20 anonim ***** válasza:
100%
Komoly kapcsolat, úgy, hogy te hazudozol össze-vissza mindenfélét? Hogy akarod majd a kocsit eltitkolni? 2 sarokkal arrébb parkolsz? Te nem vagy komplett, ha azt hiszed erre a nagy színjátékodra bármit lehet alapozni. Elszúrtad, hazudtál, most meg fosol, ha kiderül, oda is van az egész. Valószínűleg így is történne. Ezekben hazudsz, csak hogy a célod elérd. Szerinted a másik mit fog gondolni? Hogy minden másban őszinte voltál?
2021. júl. 27. 10:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/20 anonim ***** válasza:
100%

"hat termeszetesen azt mondtam neki, hogy pont ugyanilyen vagyok, mert lattam, hogy neki ez nagyon fontos."


Vagy te, vagy én származok másik bolygóról, de nekem egyáltalán nem természetes az egész életmódomat letagadni a párom előtt.


A pánikszerű hazudozás helyett ülj le vele és mondd el az igazat, megadva neki a lehetőséget, hogy téged szeressen, ne pedig az álomképet, amit felvázoltál neki.


Egyébként én, ha harcos környezetvédő lennék és megtudnám, hogy kidobáltál élelmet csak azért, hogy hatékonyabban hazudhass nekem, rosszabbul esne, mintha csak őszintén bevallanád, hogy hát igen, én te eszel húst.

2021. júl. 27. 10:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/20 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője. Hosszabb távon mi lenne? Egy olyan életbe kényszeríted magadat ami neked nem jó?
2021. júl. 27. 10:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/20 anonim ***** válasza:
100%

"Komoly kapcsolat" vs. 1 oldalas leírás arról, hogy miben nem vagytok kompatibilisek egyáltalán.

Az autós résznél már komolyan felmerült bennem a gondolat, hogy ez valami humoros kamukérdés akar lenni.

2021. júl. 27. 10:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/20 A kérdező kommentje:

Nem, en szeretnek majd autot, de o eliteli az ilyenfajta kozlekedest. Bar egyszer beszelgettunk errol, es azt mondta, tobbgyerekes csaladnal elfogadhatonak tartja, bar azt is mondta, hogy o maximum egy gyereket vallalna, mert igy is sokan vagyunk🤣

Masban amugy nem hazudok neki. Tokeletes a kommunikacio koztunk, nem volt meg ilyen ertelmes baratom, mindent meg tudunk beszelni, nagyon egy hangon vagyunk.

Az egyik valaszolonak igaza van, a husokat nem kellene kidobni, plane hogy tenyleg sok van, szerencsere szuleim a kozelben laknak, szoval hozzajuk at tudnek vinni mindent.

2021. júl. 27. 10:40
 8/20 anonim ***** válasza:
100%

3 hónap után komoly kapcsolat? Ezt még nem nevezném annak.

A valódi énedet meg vállald fel. Marhára fárasztó hosszú ideig színészkedni. Ennek nem volt soha, és nem is lesz értelme. Az átverése a másiknak nem célravezető. Ha nem tudja elfogadni, hogy te másképpen gondolkozol, élsz, akkor inkább még most derüljön ki. Később keservesebb lehet számodra.

2021. júl. 27. 10:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/20 anonim ***** válasza:
100%
Úristen. Remélem lebuksz es kirak a fszba. Ennyi értelmetlen időpocsékolást és energiabefektetést, csakhogy egy hamis képet alkoss magadról. Remélem valahol ezért szégyenled magad. Mert kéne. Nem kicsit.
2021. júl. 27. 10:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/20 anonim ***** válasza:
100%

Hu, rohadtul ijeszto szamomra amit csinalsz, egyszeruen nem vagy normalis.

Te vagy az a tipus, aki kifigyeli mikor viszi ki a jokepu szomszed srac a szemetet es kiguberalja belole a hasznalt ovszert, hogy teherbe essen tole.

2021. júl. 27. 11:53
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!