Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Beleszerettem egy holland fiúba. Mit csináljak?

Figyelt kérdés

Egy nyaraláson ismertem meg. (Haverjával jöttek Balatonra.) Kb 2 napot töltöttünk együtt. Először egy buliban szólított le, és ott kb végig együtt voltunk (csókolóztunk meg beszéltünk, ettünk, ittunk, sétáltunk (nem csak kettesben) meg minden ilyesmi). Aztán megbeszéltük, hogy következő nap meg együtt strandolhatnánk meg ilyesmi. Én már ezen csodálkoztam, mert az hittem ez csak egy éjszakáig tartó kaland féle volt, semmi több. Strandolás közben alig beszéltünk, nem volt semmi, mert tök össze voltam zavarodva, egyikünk sem nagyon tudta, hogy most mivan. De nagyon sokszor nézett engem meg mosolygott rám meg ilyenek (szóval érezhető volt, hogy akar még). Utána este az ő apartmanjukban alapoztunk. Akkor még nem volt semmi, mert valószínűleg megint egyikünk sem tudta, hogy most mivan velünk. (De végig nagyon kedves volt, semmi tolakodás vagy ilyenek, teljesen diszkrét volt, de látszott rajta, hogy akar.) Utána meg mentünk bulizni, ott már szóba jött ez is, meg beszéltünk róla, és újra csókolóztunk. És utána egy kicsit berágtam rá, mert beszéltünk és odajött hozzánk vagy 5 lány akikkel még tegnap beszélt, na és akkor picit leszart engem, és ezért inkább odébb álltam. De utána olyan aranyos volt, tökre nem értette mi bajom, ott kérdezgette a legjobb barátnőmet erről, meg a legjobb barátjának is kellett vele beszélnie meg minden. Azért beszéltünk mi is, de érezhető volt a feszültség egy jó ideig. Utána igazából elmúlt ez, tudtunk kettesben lenni a parton, és csókolóztunk megint meg minden, kibékültünk úgymond. Utána később meg elbúcsúztunk. (De végig olyan szinten diszkrét volt, pedig akart, de alig nyulkált, csak simogatott meg ilyenek.)

Chattelünk csak azóta, és írta, hogy utálja, hogy haza kellett menniük, és hogy nem is láthatott még utoljára (mert majdnem összejött), meg mondta, hogy ezt ő nem csak egy "játékként" fogja fel, meg hogy tényleg nagyon akart (nem csak megdugni), csak sokszor nem értette, hogy én mit akarok, (de ezt bírta bennem) és ezért volt egy kicsit shy.

Egyébként én 19 vagyok, ő meg 28, de abszolút nem észrevehető a korkülönbség. (Én kinézek 20nak, ő meg maximum 25nek.) És a fiú tökéletesen az esetem minden szempontból (külső, belső).

És én most jelen helyzetben teljesen azt érzem, hogy a tökéletes párkapcsolat lehetősége most ment el a világ végére. És hogy akármennyire is keresnék sose találnék még egy ilyen pasit, és mindenkit csak hozzá viszonyítanék, lejjebb meg nem adnék. (Ez mondjuk azért is lehet, hogy ezt érzem mert nem volt még tartós kapcsolatom, és sosem éreztem még ilyet, hogy valakinek ennyire kellenék.)

Nem tudom mit kezdhetnék ezzel. Szerintetek egyáltalán lehetne ennek jővője? (Valszeg nem.)

Bocsi hogy ilyen hosszú / részletes lett, de legalább értitek..



2021. júl. 27. 11:11
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
100%
Ennek a kapcsolatnak nincs jövője, felejtsd el inkább.
2021. júl. 27. 11:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
97%

"19 vagyok... Én kinézek 20nak"


Ez már szép teljesítmény :D :D :D


Hogy tökéletes párkapcsolat lehetne-e, az ennyiből nagyon, de nagyon nem derül ki. nem is ismeritek egymást. Viszont az ismerkedést folytathatjátok. Hollandia nem a világ vége, bármi lehet lehet belőle. Azért nagyon ne éld bele magad.

2021. júl. 27. 11:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
88%

megismersz egy csávót, és 2 napn belül már van csókolózás?


tudod mit gondolhatott rólad? hogy olcsó vagy és mindenre kapható.

átruccant a gazdag, liberálios hollandiából a számára egzotikusnak tűnő félperifériás, konzervatív Mo.-ra, és szórakozott kicsit veled, aztán hazament, ennyi.


biztossan nem lett volna ez tökéletes párkapcs., már csak azért sem, mert ez az opció csak a te ábrándos fejedben létezik, ő ezt nem akarta.

ez egy lekoptató duma ám, h. haza kellett jönnöm, de kár, h. más nem lett belőle.

fenéket...

nem az életkor számít, hanem neki valszeg már van diplomája vagy szakmája, állása, egzisztenciája, lehet hollandiában saját családja is, te meg hol vagy?


ahol a part szakad...

ilyen olcsón ne add magad...

2021. júl. 27. 11:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%

"Egyébként én 19 vagyok, ő meg 28, de abszolút nem észrevehető a korkülönbség"


Aha, nem észrevehető, végülis csak egy majdnem harmincas faszi smárol egy 19 éves tinivel. (tudom, tudom, te már 20-nak is kinézel)


Nem akarok szigorú lenni veled, de ezt inkább hagyd a francba, ha jót akarsz magadnak, mert az fix, hogy ez a srác csak meg akar fektetni.

2021. júl. 27. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
90%

"És a fiú tökéletesen az esetem minden szempontból (külső, belső)."


Te amúgy hol élsz? :D 2 nap ismeretségből eldöntöd, hogy ő belsőre is az eseted? Tudsz róla egyáltalán bármit azon kívül, hogy milyen a szája belülről? Nőként írok, de az ilyen tini libáktól teljesen kiégek mint te, akik 2 napig csókolózgatnak egy vadidegennel és szerelemről hadoválnak... én 4 éve vagyok a párommal és még a mai napig tud meglepetést okozni, te meg állítod, hogy 2 nap után ő a tökéletes ember hozzád :D jézus...


28 éves te meg 19 és nem észrevehető? most ebben a percben lehet, hogy nem, de nem egy ilyen eset volt a baráti társaságomban ahol 8-10 év korkülönbséggel jöttek össze és pár év után kiütközött mert az idősebb már szeretett volna házasságot, gyereket, a fiatalabb meg épphogy elkezdett "élni".. szakítás lett mindenhol.


"És hogy akármennyire is keresnék sose találnék még egy ilyen pasit, "

MILYET?? :D édes istenem, te se ismered ezt a srácot, akármennyire is próbálod erőszakolni a dolgot, de nem ismered. Tudod, hogy mondjuk a konfliktuskezelése milyen? Láttad már idegesnek? Láttad már szomorúnak? Tudod milyen a problémamegoldó képessége? Az élethez való hozzáállása? Tudod a terveit a jövőre nézve? Tudod milyen vele a szex, mik az igényei?


Komolyan nem hiszem el, hogy még le se feküdtél vele de már fejben kb hozzá akarsz menni :DDD az emberek általában 15-16 évesen ilyenek, te meg lassan 20 vagy és agyilag zokni.


nőj fel


23L

2021. júl. 27. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
87%

19 évesen még nagy vagy felnőtt csak jogilag. Ez nem bántás, ez mindenkivel így van. Én is így voltam. 20 évesnek kinézni majd szeretnél 40 évesen. Feleslegesen ne öregítsd magad.


Nos ez így egy nyári kaland amire mindenki vágyik. Lesz -e több?

Távolsággal kihal a kezdeti hév. Nem tudod milyen kint az élete, vagy mit mondott. Van -e valakije vagy nincs. Mondani bármit lehet ilyen távolságból. Persze egyedül vagy a haverjaival nyaralt oké.

Elég nehéz lenne egy 19 éves nőről lemondani... Férfiból volt. Tetszettél neki. Nem akart félredobni lehet de ettől még az az 1300-1400km sok.


Szóval jövője lehet. Kevés esély van de lehet. Rajtatok múlik.

Ilyen rövid idő alatt nem alakul ki gyakran hosszú kötődés.

Persze van első látásra szerelem ami megéget és egy életen át véged.


Akarjátok -e folytatni. Hazamenve mit mond vagy ír majd.

Borzalmasan nehéz ez.

Komoly anyagi teher is bármelyikőtök is menne a másikhoz.

Neki a meglévő egzisztenciáját kéne mérlegre tenni neked meg a szüleidnek kéne jó sokat beletenni ami nem tudom egy Holland élethez mennyire tudnák kivitelezni. Bár jelen helyzetben azt tudom mondani hogy ha van remény, már a tapasztalatért is megéri kimenni tanulni, aztán max nem költözöl már vissza. Tudom 100 éve már régen férjhez adtak volna és 20 évesen vénlánynak számított, de manapság az van hogy még iszonyatosan fiatal vagy és még egzisztenciád sincsen.

Nem azt jelenti hogy egyből összeköltöztök. Mert hamar kiderülhet hogy a zokniját szanaszét dobálja téged meg halálra idegesít. Vagy mikor a mogyorót eszi úgy ropog a fogai alatt hogy egy percig se bírod elviselni, és horkol... Ezek még csak apróságok, de komoly próbatételek.

Kevés jövőt látok, de egyébként bármi lehet...


Ha még sem jön össze hát lesz majd akinek kelleni fogsz ne izgulj. Csak te válassz jól! Mindig a nő választ...

2021. júl. 27. 11:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
19%
28 evey es shy volt?nem tapizott meg 25nek nez ki?szerintem o hollandiaban a magyar kis szuz nyomi eretlen csavok megfeleloje, akivel senki nem akar jarni a helyi lanyok kozul.
2021. júl. 27. 11:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
91%
Ez ahogy jött, úgy ment is, nyári kaland volt, hamar kimegy a hatás, még ha most akkora nagynak is tűnik ez a 2 napos szerelem.
2021. júl. 27. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
91%

Szóval ez a tökéletes pasi egy nap lamúr után már lesz.rt más lányok miatt.

Ő csak egy kellemes nyaralást akart, egy kellemes emlékkel.

2021. júl. 27. 12:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
90%
holland kemencét
2021. júl. 27. 12:56
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!