Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezt el kellene fogadnom?

Figyelt kérdés

4 éve kapcsolatban élek.

A párom munkahelyén van egy nő akivel napi szinten találkozik, plusz beszél. Régebben mesélt róla, hogy szakított a barátjával meg meg szokták beszélni a párkapcsolati problémáinkat.

Nem tulajdonítottam neki túl sok jelentőséget!

Egyik nap véletlen feldobta a lányt facebookon amin eléggé lenge öltözetben volt. És a barátom hűházta a képet. Pedig már számtalanszor mondtam neki, hogy az ilyenek rosszul esnek.

Szembesítettem és megkérdeztem, hogy ennyire jó nőnek tartja, hogy nem bírta ki, hogy ne hűházza? Erre az volt a válasz, hogy jó nő. De persze én jobb vagyok.

És abban a pillanatban mintha az egész 4 év egy nagy hazugság lett volna.

Ha rá nézek csak azon gondolkozom, hogy vajon megcsalt e....

Azt mondta nem mert engem szeret.

De megkértem, hogy törölje a reakciót de nem tette.


Mit tegyek egyszerűen ezt az egészet nem tudom elengedni?



2021. júl. 27. 19:02
1 2 3
 1/23 anonim ***** válasza:
58%

Igen,el kellene fogadnod.


Az hogy hűházza Facebookon egy nőnek a képét,még nem jelenti azt,hogy szerelmes is belé.


Egy picit bízz meg jobban a párodban és ne uralkodj felette.

2021. júl. 27. 19:09
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/23 anonim ***** válasza:
46%
Mert ez egy picit uralkodásnak tűnik nekem, hogy nem adhat más interakciót.
2021. júl. 27. 19:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/23 anonim ***** válasza:
46%
Hát rettentően sajnálom a barátodat és ha magamból indulok ki akkor már kb a 2. Után léptem volna. Nincsenek önértékelési problémáid ? Nekem is van párom 4 éve sosem csaltam.meg sőt eszembe se jutott még mikor lehetőségem is volt rá de azért normális ha valakinek tetszenek más emberek is mi a barátnőmmel voltunk csak azért koncerten ami hajnali 2kor kezdődött mert tetszett neki az énekes valamint O is volt velem a fesztiválon vizespolo versenyen csajokat nézni. Nem azt mondom hogy mindenki legyen ugyan olyan de azért már valakire aki szép lehessen azt mondani hogy szép max azt éred el vele hogy innentől hazudni fog neked
2021. júl. 27. 19:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/23 anonim ***** válasza:
50%

Szóval a Facebook miatt már nem szeret, pedig semmit sem találtál hogy megcsalt. Csak egy hűha.

Nagy dolog, inkább a lájkok miatt csinálja ő is.

Ennyi erővel ha anyósom képet lájkolom, aki 50, de 30nak néz ki már meg is bszom?

2021. júl. 27. 19:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/23 anonim ***** válasza:
49%
Hány éves vagy királylány? 16? Kb. ebben a korban jellemző, hogy a közösségi oldalakon adott/kapott reakciók határozzák meg az ember életét. Nem túl felnőttes a viselkedésed.
2021. júl. 27. 19:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/23 anonim ***** válasza:
57%
Már miért ne reagálhatna? Hűséget fogadott, nem vakságot... Mondom úgy hogy nő vagyok. Ennyire ne akarj már rátelepedni, mert ezért fog más nőre kacsintgatni.
2021. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/23 anonim ***** válasza:
17%

Sajnos ilyen disznó az összes. Nem igaz, hogy nem tudja befogni a pofáját, és hangosan kell hűháznia. Ez játszma, vagy idiotizmus.


Sajnálom, de vagy magány, vagy elfogadod, hogy mindegyik egy szánalmas kúrógép.

2021. júl. 27. 19:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/23 anonim ***** válasza:
68%
Nekem is rosszul esne és fordított esetben nőnél sem elfogadható szerintem ez, főleg ha tudja hogy a partnerének nem esik jól. Ez gáz... simán le is feküdni, vagy le is fekszik azzal a nővel a hapsid.
2021. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/23 anonim ***** válasza:
76%

Szerintem nincs rendben a srác viselkedése.

Ugyanis az egy dolog, hogy valakit szépnek talál, de az elküldött reakció egy képre már egy megnyilvánulási forma, ami nyilván arra van, hogy a fotóról véleményt mondjon az azt feltöltőnek. Az, hogy ennyire akarja, hogy az a reakció megmaradjon (mert ugye kérted, hogy törölje, de nem tette), azt mutatja, hogy neki számít, hogy a belájkolt hölgy látja-e.

Nyilván ez nem jelenti, hogy megcsalt, vagy akár azt, hogy valaha meg fog csalni, de a megcsalás máshol kezdődik mindenkinek. Aki kifelé kacsintgat, az nálam tuti lapátra kerülne.

Mondom ezt úgy, hogy házas vagyok, és én is látok másokat is szépnek, de nem csak az tart a saját párommal, hogy már megszoktam, hanem mert nekem ő a legszebb. Ha nem így lenne, nem maradtam volna vele.

2021. júl. 27. 19:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/23 anonim ***** válasza:
68%

Szerintem sincs rendben a párod viselkedése. Mi is fent vagyunk közösségi oldalakon, lajkoljuk is néha ellenkező nemű ismerősök képeit, de olyat nem, ami kétértelmű, félreérthető, vagy a másiknak rosszul esne.


Nálam ez elváló-ok lenne, és nem vagyok királylany kategória, sem begyepesedett öreglány kategória, egyszerűen csak értelem és intelligencia kérdése ez.

2021. júl. 27. 19:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!