Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Első egyuttalvasnal szerintete...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Első egyuttalvasnal szerintetek is gàz, ha a párod leül a számítógép elé és lenyom egy órás,másfélórás játékot a haverral? Én már nem győztem várni és lefeküdtem. O később jött,miután játszott. Nem szóltam semmit,de szerintem ez parasztság volt és

Figyelt kérdés
ha ez volt,ilyen volt az első,milyen lesz a többi viselkedés? A játék előtt szeretkeztunk,de azt hittem,hogy az első este mégiscsak különleges. Mi a véleményetek?
2021. júl. 27. 23:16
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
97%
Nem lenne második este... Én amúgy hívtam volna egy taxit, és hazamentem volna.
2021. júl. 27. 23:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
96%
jó nagy tuskó,jóra ilyentől ne számits.válogasd meg kivel állsz szóba.ő nem párod max dug.
2021. júl. 27. 23:23
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
99%
Gáz, igen, elég bunkó. Én be is fejezném vele a pályafutásom.
2021. júl. 27. 23:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 anonim ***** válasza:
97%
ilyenre várni? mi lenne később? azonnal hazamentem volna.naivka.
2021. júl. 27. 23:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/16 anonim ***** válasza:
22%
Eddig csak a haverokkal játszott, de most játszott és dugott is. Szóval különleges volt. Nem értem a problémádat. 😃
2021. júl. 27. 23:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
98%
Mért? Nem volt különleges? Az ilyet az ember sose felejti el.
2021. júl. 27. 23:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 anonim ***** válasza:
98%
Boldog jövőtök lesz. Ki sem fogod robbantani a gép mellől.
2021. júl. 27. 23:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/16 anonim ***** válasza:
97%
Normális kapcsolatban az elején 18+ dolgok történnek és ez nem egy korhatáros játéknak kéne hogy legyen.
2021. júl. 28. 00:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/16 anonim ***** válasza:
97%
Nagggyon gáz, még szóba állsz vele?
2021. júl. 28. 01:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
98%

nagyon gaz igen, de sajnos a jatekfuggok ilyenek (ezt nem mentsegkent mondom). nekem is volt olyan pasim, aki szex utan figta es hajnalig nyomta a debil jatekait ahelyett, hogy egyutt aludtunk volna el. mondanom sem kell, nem volt hosszueletu a dolog.

ha mar az elso alkalommal ezt csinalja, kesobb csak rosszabb lesz,

2021. júl. 28. 01:31
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!