Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tennél nőként ha így...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tennél nőként ha így éreznél a párod iránt?

Figyelt kérdés

Hogy változott a "regihez" képest.

Mar nem annyira határozott, már csak egy kisfiút lát, aki bolyong a világban, és teszi amit mondanak neki.

Ezt mondta rólam a barátnőm.


Van benne igazság de ezek alapja egy munkahelyi probléma okozott, amit még nem dolgoztam fel 3ev után se. De az hogy én határozott és "vad" voltam vele, ez nem igaz sose voltam ilyen.


2021. júl. 28. 07:27
 1/3 anonim ***** válasza:
100%

Azért ha 3 év után nem tudsz valamit feldolgozni, az nem túl jó. Lehet, hogy leginkább ennek szólt a dolog. A helyedben erről beszélnék vele, és ezt oldanám meg. Lehet utána minden visszaállna a rendes kerékvágásba.

Én nőként kb ezt várnám páromtól hasonló szituban.

2021. júl. 28. 08:18
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/3 anonim ***** válasza:
100%

Hát valamennyire mégis csak másabb lehettél ha ezt érzi...

Bár szerintem 3 évig nem feldolgozni egy munkahelyi problémát sem normális dolog.

Őszintén szólva ha én ezt érezném vagy mondanám a páromnak az egy erős célzás lenne, hogy nem látom már abszolút férfiasnak, és kezd elmúlni vagy akár már el is múlt a varázs.

Ha ezen még változtatna a párom rövid időn belül talán menthető a dolog. De én ha ezt érezném azért az már eléggé azt jelenti, hogy részemről itt a vége.

2021. júl. 28. 08:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/3 anonim ***** válasza:
100%

#2-es véleményét osztom.

Az, hogy 3 évig nem tudsz feldolgozni egy munkahelyi problémát, nem normális. A barátnőd - talán emiatt is - kezd kiábrándulni belőled és talán ezért mondta, amit mondott. Ha én ilyesmit éreznék, és a párom nem tesz ellene valamit nagyon gyorsan hogy a róla kialakított képem megváltozzon, akkor az a kapcsolat nem menthető már.

2021. júl. 28. 08:24
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!