Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Randizás » Mit éreznél/tennél, ha egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit éreznél/tennél, ha egy idegen, de nagyon jól kinéző pasi/nő felajánlaná neked, hogy feküdj le vele, aztán mindenki menjen a maga dolgára?

Figyelt kérdés
A válaszhoz légyszi írjátok oda a nemeteket is! Köszi.
2018. dec. 10. 02:14
1 2 3
 1/21 anonim ***** válasza:
93%
Már megtörtént, a nyílt utcán. Nem volt semmiféle előzmény, csak hirtelen elállta az utamat. Leginkább félelmet éreztem, de végül sikerül kinyögnöm, hogy kicsit elnézte a házszámot. (Aztán megkérdezte ledöbbenve, hogy hogy lehet egy lánynak ilyen mély hangja.)
2018. dec. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/21 anonim ***** válasza:
86%
Aki nyitott az egyéjszakás kapcsolatokra, van ideje és kedve, az nyilván élne a lehetőséggel, aki meg nem az nem. Milyen hülye kérdés ez már megint?
2018. dec. 10. 02:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/21 anonim ***** válasza:
100%
Keves, hogy nagyon jol nez ki, valamennyire ismernem is kell a masikat, hogy le akarjak vele fekudni. Nem kell szoros haveroknak lennunk evek ota, de azert legyen rola valami kepem. 27N
2018. dec. 10. 02:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/21 anonim ***** válasza:
79%
ilyen elő sem fordulhat: a nagyon jól kinézőeknek nem én kellek.
2018. dec. 10. 06:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/21 A legrosszindulatúbb ***** válasza:
80%
Először is körbenéznék, hogy hol van a kandi kamera. Aztán őőő... nem, nem mennék bele, mert a végén le akarna húzni néhány tízezressel, s ha nincs nálam annyi, rám hívja a stricijét.
2018. dec. 10. 07:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/21 anonim ***** válasza:
57%
Ennek nincs érteme... AZ emerek bizonyos része tartós kapcsolatot szeretne. (F36)
2018. dec. 10. 07:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/21 anonim ***** válasza:
82%
Hogy aztán egy kád jégben, egy/két vesével kevesebbel ébredjek? :D Kösz, de nem.
2018. dec. 10. 07:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/21 anonim ***** válasza:
100%
Volt ilyen. Ismerkedtünk egy szórakozó helyen, beszélgettünk, táncoltunk, aztán bedobta ezt. Nagyon sértőnek éreztem, hogy ennyit lát csak bennem több óra beszélgetés után. Úgyhogy abban a részében benne is voltam, hogy mindenki megy tovább a dolgára.
2018. dec. 10. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/21 anonim ***** válasza:
32%

Ha tényleg csak erről szólna ami elég hihetetlen belemennék !

45f

2018. dec. 10. 08:11
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/21 anonim ***** válasza:
100%
Nőként ez nem akkor kkunszt, hogy egy helyes pasi (vagy tobb) probalkozik. Ha nem is egy az egyben igy, de ez szamtalanszor megtortent, hogy “rakerdeztek” es nyilvan a pasinak nagy alma, hogy utana tova repuljon - mar mar kozhelyes alom szerintem ez kb a tini fiuk koreben...
2018. dec. 10. 08:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!