Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Lángolás elmaradása?

Figyelt kérdés
Sziasztok! Párommal már több mint 10 éve vagyunk együtt, ebből 3 éve élünk együtt. A minap rakerdeztem nála mi a baj, mert nem olyan volt mint általában, aztán mondta, hogy pár napja úgy érzi, hogy ellaposodott a kapcsolatunk, minden olyan megszokott már, az egyik része még kötődik hozzám, a másik nem, hiába mondtam neki hogy a szerelem a lángolás atalakul szeretetté ő azt mondta, hogy pont ezt nem akarja és hogy már nem érzi azt a szikrát ami köztünk volt... nem tudom mi tévő legyek...

2021. júl. 28. 15:03
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
100%
Én is így jártam. A párod pattanni fog mellőled, amint valaki iránt fellángol.. Szándékosan nem úgy fogalmaztam, hogy beleszeret. Ennek a típusnak az újdonság varázsa kell. Az, hogy működőképes lesz-e egy új kapcsolat, az mellékes... Sajnálom, de ő már döntött, csak nem mondta ki.
2021. júl. 28. 15:05
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
93%
10 év sok idő és nem lesz olyan a kapcsolat sose, mint az elején. Viszont sok módon fel lehet éleszteni a tüzet, ha akarjátok. Azt kéne kitalálnotok, hogy együtt akarjátok-e folytatni és hajlandóak vagytok-e dolgozni a kapcsolaton. Mindenkinél elveszik az újdonság varázsa egy idő után.
2021. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 anonim ***** válasza:
100%
Ideje keresni mast, o mar tovabblepett vagy legalabbis fog
2021. júl. 28. 15:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/22 anonim ***** válasza:
100%

Üljetek le és beszéljétek meg, mi hiányzik és dolgozzatok rajta, ha te is, ő is meg akarja javítani a kapcsolatot.

Nekem az a tapasztalatom, hogy aki azt állítja, hogy "már nincs meg a szikra", már érzelmileg kiszállt a kapcsolatból, semmi szándéka sincs megjavítani. (és ezt nem pár napja érzi így, azt hót biztos)

2021. júl. 28. 15:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez üres duma. Lángolás 1-2 év után már eltűnik. Te sem érzel úgy iránta, mint az elején.

De ha kevésnek érzi a kapcsolatot, tegyetek bele több energiát. Közös programok, randizás

2021. júl. 28. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 anonim ***** válasza:
83%
Ő már ezt elengedte sajnos...
2021. júl. 28. 15:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/22 anonim ***** válasza:
100%

a párod helyében nekem nem az lenne az igazán demotiváló, hogy úgy érzem, laposodnak a dolgok

hanem az, hogy a páromnak erre megoldási javaslat helyett annyi a válasza, hogy "hát ja, a szerelem átalakul szeretetté"

menjetek randizni, menjetek nyaralni, csináljatok új dolgokat, izgi dolgokat, bármit, ami nem megszokott, bármit, ami új (vagy csak egyszerűen rég látott) oldaláról mutatja a másikat.

2021. júl. 28. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/22 anonim ***** válasza:
100%

Mindig ez a szikra dolog...


Én is ebben a csapdában voltam, aztán rájöttem hogy elmúlik a szikra és az új kapcsolat csak ideig óráig tűnik izgalmasnak. Tíz év után nekem nagyon hiányozna belőle párom (2 év utáni szakítást is nehezen viseltem, addigra összeszoktunk már...)


Szóval én olyasmi "típus" lennék, mint te (feltételezem, nem skatulyázni akarok).


Ő ezek szerint nem ilyen.. :(

2021. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 anonim ***** válasza:
100%

belőle* nélkül

(Nem tudom hogy került oda az a szó :D)

2021. júl. 28. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/22 anonim ***** válasza:
100%

Ez nekem is nagy félelmem, mármint az, hogy a párom ezt majd egyszer kijelenti, pedig még csak 4 évnél járunk.

Nagyon fontos odafigyelni, hogy sok minőségi idővel töltsétek ki a kapcsolatot, ezalatt nem otthon filmezést értek, hanem mozduljatok ki a komfortzónából!

Legyen minden héten 1 randis délután, utazzatok el a városból a hétvégére, próbáljatok kicsit frissíteni a megszokott dolgokon.

Sok kapcsolatot megviselt a covid, mert rengeteg összezártság, ingerszegény hónap van mögöttünk, ez bizony az embert jól összezavarja. De visszatért az élet, élvezzétek amíg lehet. Mindenekelőtt ülj le vele és kérdezd meg, hogy szeretne-e egyáltalán dolgozni ezen, szeret-e még téged, vagy engedjétek el egymást?


23L

2021. júl. 28. 16:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!