Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mindenki véleménye érdekel,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mindenki véleménye érdekel, -maradjak, vagy lépjek?

Figyelt kérdés
Az idén töltöm a harminchármat, tehát már nem vagyok az a fiatal csibe...és ezzel nem is lenne semmi gond, mert eddig is voltak céljaim, építettem a karrieremet, elég szép eredményeket értem el azon a területen, ahol dolgozom. Igen ám, de a magánéletem annál kataszrófálisabb. Két éve élek együtt a barátommal, imádom őt és azt hiszem mindent, de tényleg mindent megteszek érte. Amikor hét hónapja éltünk együtt, megkérte a kezemet, eszméletlenül romantikus volt! Persze gyűrű sem volt kutya...sosem láttam annál szebbet. Az esküvőt május 30.-ra tűztük ki, semmi felhajtás, csak a legszűkebb családi kör. Aztán egy héttel a nagy nap előtt elém állt, eszméletlenül szomorúra nyúlt arccal, és közölte, hogy az egészből nem lesz semmi, mert az apukája ellenzi a dolgot(megjegyzem addig semmi baja nem volt velem, nagyon jóban voltunk...). Egyetlen szó nélkül, de darabokra tört szívvel fújtam le az egész cécót, mondhatni faarccal.Nem hoztam fel többet a dolgot, továbbra is együtt éltünk. Azt mondta, majd meglepetésszerűen fog elvenni, tehát kicsal valamilyen okkal a városba, és egyenesen az anyakönyvezető elé cipel. Nos, erre a "csodára" vártam egy évet, aztán betelt a pohár, összepakoltam. Nekem ugyanis nagyon fontos a házasság, egyszerűen így neveltek, ezeket a hagyományokat őrzöm, és ezt a legelején le is tisztáztuk. Ő volt egyébként, aki kezdeményezte az egész házasságosdit, nem én.Amikor összepakoltam, átment bőgő kisfiúba. Könyörgött, maradjak,két héten belül megtartjuk az esküvőt. Maradtam. Persze a "csoda" megint elmaradt...Azóta egyszer már elvetéltem, és elképzeléseim sincsenek arról, hogy hogyan fog majd megszületni a gyermekem(már ha megfogan), házasságon kívül...Most, két év után, csak állok itt mint egy hülye, és amikor megkérdezem, hogy mire volt jó a gyűrű, csak annyi választ kapok, hogy "mókának".Imádom, megteszek érte mindent, mosok rá, főzök rá, takarítok utána, bevállalom a szexet hármasban, ergo mindenre hajlandó vagyok érte.Most viszont kaptam egy külföldi munkalehetőséget. Megtehetném(vérző szívvel bár,...),hogy kabát-kalap. Szerintetek?

2012. júl. 10. 09:48
1 2
 1/18 anonim ***** válasza:
90%

Ne is gondolkodj, irány külföld! Valami nem egyenes a gyerek körül, de nagyon. Te is tudod mert belefogalmaztad az üzidbe csak nem mondtad ki szó szerint. Hátra se nézz, még annyit sem érdemel!

Sok sikert kinn! A karrier azért ne vegye el az eszed!

2012. júl. 10. 09:53
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/18 anonim ***** válasza:
100%
Ha "mókának" fogja fel az egészet, akkor te is veheted nyugodtan pont annyira lazán, mint ő...
2012. júl. 10. 09:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/18 anonim ***** válasza:
100%

Nem donthetunk helyetted ...

Amit leirtal az alapjan a kapcsolat is furcsa...Ezt neked kell erezni valamint lehet kimenne o is veled stb

2012. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/18 anonim ***** válasza:
100%
Úisten, te szegény. Hány éves amúgy a barátod? Sajnos úgy érzem nem elég érett ehhez. Erösen hajolnék affelé,hogy a külföldöt válasszam.
2012. júl. 10. 09:57
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/18 anonim ***** válasza:
100%

Elsővel egyetértek. Mi az, hogy az apukája ellenzi a dolgot?

Egy felnőtt embernek ne szóljanak bele az életébe.

2012. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/18 anonim ***** válasza:
100%
A leirtak alapjan ez a kapcsolat mondjuk valoszinuleg nem fog sirig tartani:(
2012. júl. 10. 09:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/18 anonim ***** válasza:
100%
Móka mi nagy móka föleg a te számodra.. Az apja nem engedi ? Hmm nem felnőtt ember?! Számomra ez érdekes olyan mintha szorakozna veled szerintem utoljára mond meg neki hogy ha nem gondolja veled ezt komolyan és ennyire nem akar változtatni mert ez neki kényelmes akkor maradjon inkább egyedül. De időt ne adj neki többet mert csak kihasználja.. Ha nem történik semmi akkor csomagolj és indulás külföldre !! És ennél már csak jobbat találhatsz!
2012. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/18 anonim ***** válasza:
100%
Ne várj többet a csodára ,kabát-kalap!
2012. júl. 10. 10:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/18 anonim ***** válasza:
Hát én a hármas szexen döbbentem meg legjobban. :O
2012. júl. 10. 10:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/18 anonim ***** válasza:

Megtudhatjuk, hogy a pasi hány éves?

Talán fiatalabb nálad?

Vagy miért ellenzi a papa?

Én is meglepődtem a szex hármasban témán...

2012. júl. 10. 10:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!