Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mit tanácsoljak a kolléganőmnek ?

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mit tanácsoljak a kolléganőmnek ?

Figyelt kérdés

Most hívott fel a kolléganőm, akinek 7-re kellett volna jönnie,hogy teljesen kivan idegileg,egész éjjel sírt,nem aludt, nem tud bejönni, tanácstalan.


Tegnap kora este elment a nővéréhez, beszélgetni, mivel terhes és a nővére ad neki tanácsokat,segít.

Jóval korábban ment haza, mint gondolta és vett egy kis tortát,hogy meglepje a férjét,akinek ez a kedvence.

Azt mondja, amikor belépett a lakásba,furcsa nyöszörgést hallott, azt hittem a férje van rosszul.Benyitott a nappaliba, és a férje éppen egy alig 18 éves fiút dugott,az nyöszörgött ....

És még a férje ordított rá, hogy menjen ki...


Ő azonnal a nővéréhez ment vissza,de nem mondta el mi van egyelőre. Szereti a férjét, aki 25 éves, tavaly volt a lagzi és most kb 5 hónapos terhes. A férje este óta nem kereste.Ő nem mer visszamenni,de nem tudja kihez forduljon. Most elmegy táppénzre, mert idegileg kivan.

Nem tudtam neki okosat mondani, mindenképpen a férjével ezt tisztázni kell, utána pedig a családjához forduljon segítségért..


Sajnálom a csajt, a férjét is ismerem, várta már itt az iroda előtt végzéskor, jóképű, jó modorú srác, és láthatólag nagyon szerette a kolléganőmet.

Remélem, jót tanácsoltam neki....Szerintem az első indulat mindig rossz, le kell higgadni....


2021. júl. 29. 05:59
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehiggadni kell, ki kell dobni a kis bzit.
2021. júl. 29. 06:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
100%

Én azt mondom, hogy válás, elvégre megcsalta a srác a saját ágyukban. Az, hogy sráccal az csak plusz, mert az indentitását is titkolta. Egyedülálló anyának szar lenni, de ha a családja támogatja és a férje is segít a gyerekkel, amennyit csak tud, akkor megoldató.

De nyilván ez így most szar lesz neki még sokáig.

2021. júl. 29. 06:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 anonim ***** válasza:
7%

"Most elmegy táppénzre, mert idegileg kivan."


Pl tanácsold neki, hogy legyen törvénytisztelő állampolgár. Táppénzre akkor megyünk, ha betegek vagyunk, nem akkor, ha szomorúak. Az orvost, aki kiírja, meg fel lehet jelenteni korrupció miatt.

2021. júl. 29. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Terhes, a nagyfokú stressz nála életveszélyes a babának, szóval ez valóban egészségügyi dolog is. Ne akadj fenn ilyeneken.
2021. júl. 29. 06:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%
Elég hihetetlen, hogy a pasi hazaviszi a fiú szeretőjét és az is, hogy eut a nő másnap elmeséli neked.
2021. júl. 29. 07:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 anonim ***** válasza:
100%
Semmi kreativitás nincs bennetek kamu kérdések terén, szégyen.
2021. júl. 29. 07:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem érdemes szakítani, megcsalta, ráadásul egy gyökér, még rá is ordítot. Amit tehetsz, hogy támogatod, mellette vagy, idővel sikerül feldolgoznia az esetet. Próbáld megnyugtatni, mert terhesen nagyon veszélyes az erős stressz, könnyen vetélést okoz!
2021. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
100%

3

Az idegiösszeomlás is betegség! Csak mondom!

2021. júl. 29. 07:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

Hát ez szar ügy.

It csak a válás van ha egyűt maradnak az idegileg nem fogja bírni.

2021. júl. 29. 09:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
100%

Jot tanacsoltal neki.

Es most csukd be a mesekonyved.

2021. júl. 29. 21:59
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!