Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mik a jelei hogy a parod rossz hatással van rád?

Figyelt kérdés
2021. júl. 29. 08:27
 1/7 anonim ***** válasza:
98%

Nézz magadra.

Fejlodsz, haladsz e, szepulsz e mellette, tele vagy e energiaval, altalaban boldog kiegyensulyozott vagy epp ellenkezoleg mindennel elcsuszol, szét vagy esve, sokszor depis.

Milyen voltal kapcsolat elott es milyen vagy 1 év mulva 2 vagy 5 év mulva.

Egy szebb épültebb ember vagy egy lerobbant

2021. júl. 29. 08:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/7 anonim ***** válasza:
91%
*kiegyensulyozott vagy, vagypedig épp ellenkezoleg
2021. júl. 29. 08:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/7 anonim ***** válasza:
95%
Testileg, lelkileg leépültem. A találkozások előtt már néha gyomorgörcsöm volt. Nem akartam vele találkozni, elutasítottam a szexuális közeledését.
2021. júl. 29. 08:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/7 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem kérdezel rà arra, akitől ezt a visszajelzést kaptad?


Szerintem nem lenne gàz egyàltalàn


És az se mindegy , hogy ki mondja , pl szülők , vagy egy elhanyagolt jóbarát?

2021. júl. 29. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/7 anonim ***** válasza:
49%
A szüleimnél ez annyit jelentet hogy "teljesen kiforgat magamból a párom" hogy lett egy tetoválásom. Apám elüldözőt minket miután meglátta. Ez 5 éve volt. Amikor megszületett a kislányuk egy éve akkor kezdtek csak el megpróbálni vissza kúszni a padló alatt. Persze nem engedjük mert "elrosszitanák a gyereket"
2021. júl. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/7 A kérdező kommentje:
Nálam a szüleim azt mondtàk, hogy semmi gond a párommal. Hogy én vagyok túl független, és “nőietlen” sportokat űzök, mint az erőemelés pl és sokat utazók.
2021. júl. 29. 10:07
 7/7 anonim ***** válasza:
100%
Én egyre csunyabbnak éreztem magamat mellette. Testileg. A lelkem volt túl szép hozzá.
2021. júl. 29. 13:53
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!