Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ezek a megcsalás jelei???...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ezek a megcsalás jelei??? Hölgyek véleménye érdekel leginkább.

Figyelt kérdés
Barátnőmmel 3 éve élünk együtt. Kapcsolatunk most éli mélypontját. Ő mindig mélyen elítélte azokat, akik egy kapcsolatban félrelépnek, sohasem megbocsájtható kategória ez neki. Mert szerinte ki kell lépni a régiből, mielőtt az újjal szexelünk. Most mégis gyanús jeleket látok, mondhatnám hogy szól a vészcsengő. Van egy fiúbarátja, akivel mostanában szorosabb kapcsolatot ápol. És emellett mostanában nagyon gyakran borotválja simára a punciját, hosszan fürdik, szőrtelenít. Előtte ezt mindig a sexünkhöz időzìtette, de mi két hónapja nem csináljuk. Ha félredug, akkor megváltozott az értékrendje a megcsalással kapcsolatban? Vagy szerelmes, és ez írta át a jellemét? Megcsal? Hogy derítsem ki?

2021. febr. 3. 05:44
1 2 3 4 5
 1/42 anonim ***** válasza:
100%
Ha két hónapja nem csináljátok, elképzelésem sincs, honnan tudod hogy mostanában gyakrabban borotválja a punciját, de ha tényleg így van, akkor szinte biztos h félremegy.
2021. febr. 3. 05:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/42 anonim ***** válasza:
94%
Én gyanakodnék... Sajnos nem tudok olyan módot a megbizonyosodásra, amiért itt ne pontoznának le, de mindenképp megérne egy utánajárást.
2021. febr. 3. 05:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/42 anonim ***** válasza:
100%

Három év alatt talán kiismerted annyira,hogy egyéb dolgokban is hajlik e a bort iszik vizet prédikál elméletre.

Más változást, furcsaságot nem tapasztaltál?

2021. febr. 3. 06:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/42 anonim ***** válasza:
100%
Lehetséges. De az is lehet, hogy “csak” képeket csinál a puncijáról és elküldi másnak. Az exem is hirtelen elkezdett változni, mikor félrelépett. Eljárt futni, diéta, egyre jobban sminkelt, új fehérneműk, mindig csupasz volt a puncija😃. Aztán amikor meg szexelni szerettem volna vele elutasított azzal az indokkal, hogy fáj a feje, most fáradt stb. Szóval minimum gyanús a dolog.
2021. febr. 3. 07:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/42 anonim ***** válasza:
98%
4-es vagyok! Úgy derítheted ki, hogy közeledsz felé szexuálisan, ha elutasít többször akkor valószínűleg nem neked szól a csupaszság. Ha mást nem kérdezz rá nála, hogy miért szőrtelenít ilyen gyakran, miközben nem is fekszik le veled. A válaszból meg talán eltudod dönteni, hogy mi a helyzet.
2021. febr. 3. 07:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/42 anonim ***** válasza:
91%
Vagy mondd meg neki, hogy nagyon izgatna, ha szőrösebbre hagyná. Nagyon régen láttad úgy stb. Ha nagyon ellenkezik, akkor szerintem egyértelmű, hogy valaki más miatt csupaszítja. Hiszen, ha a párom igényeire figyelek akkor egyszer-egyszer belefér egy kis “kedveskedés” . :)
2021. febr. 3. 07:04
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/42 anonim ***** válasza:
92%

Simán lehet megcsalás jele.

Az, hogy elítéli a megcsalást, vagy sem, nem jelent semmit, mit mond valaki.

Én életemben nem gondoltam volna, hogy valaha csalok, büszke is voltam rá.

Aztán volt egy kapcsolatom, amiben annyira rosszul éreztem már magam, hogy félrementem. Aztán szakítottam.

2021. febr. 3. 07:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/42 anonim ***** válasza:
100%

Előttem minden leírtak.

Miert nem szexeltek 2 hónapja?

2021. febr. 3. 07:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/42 anonim ***** válasza:
100%

Nos, nőként én is nagyon ragaszkodtam ahhoz, hogy csúnya dolog megcsalni a párod. Amikor már kb 2 hónapja nem ért hozzám, volt egy csúnya vitánk, ami még nem végződött szakítással, de elindult bennem valami. Elkezdtem edzeni (poén, de ezt tiltotta az exem nekem), fogyni, egészségesebben enni megint, korábban nem borotváltam a puncim (csak rövidre nyírtam), akkor azt is elkezdtem, befestettem a hajam, lecseréltem a ruhatáramat, és igen, én is elkezdtem újra felvenni a kapcsolatot a régi barátaimmal, beleértve a srácokat is. Nem csaltam meg egyáltalán. De magammal kellett fogalkoznom ahhoz, hogy tudjak szakítani és belássam, hogy ez tenne nekem a legjobbat. Együtt éltünk, de nem volt szex, nem figyelt rám, egyedül voltam a háztartásra, nem beszélt meg velem semmit (pl. hogy kilép a munkahelyéről ezért nekem a nappalis egyetem mellett kellett plusz munkát vállalnom) stb.

Szóval, bocsi, hogy hosszúra nyúlt, de nem bizti, hogy megcsal, lehet csak elkezdett kapcsolaton belül továbblépni.

2021. febr. 3. 07:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/42 anonim ***** válasza:
68%
Fixen a megcsalas jele, mar mast szeret es a kis szabalya arra vonatkozik akihez epp vonzodik. Te csak egy megszokott targy vagy otthon, probalj tobbet szexet kezdemenyezni es ha mindet elutasitja akkor kalap kabat.
2021. febr. 3. 08:05
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4 5

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!