Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan lendüljek túl azon,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan lendüljek túl azon, hogy nem bókol a pasim egyáltalán?

Figyelt kérdés

Pár hónapja ismerkedünk, érintéssel, nézéssel kifejezi amit érez, de szavakkal egyáltalán nem. Számomra ezt nagyon nehéz megszokni, mert nem nézek ki rosszul és mindig elhalmoznak a férfiak bókokkal. Amúgy minden elég klasszul áll közöttünk, habár még nem vagyunk szerelmesek (mindketten huszonéves házasság és válás után óvatosan bánunk az ilyen dolgokkal...) de én úgy érzem bele tudnék szeretni idővel.


Mi az a gondolat ami segíthetne ezen túljutni? Egyelőre eléggé megvisel a dolog...


2021. júl. 29. 12:17
1 2
 1/11 anonim ***** válasza:
83%
Hozd fel neki a szeretnyelveket. Beszéljetek róla, hogy kinek mi a fontos, mire vágyik/mire vágyna.
2021. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/11 anonim ***** válasza:
100%
Nem mindenki fejezi ki szavakkal.. én sokszor "elfejeltek" bókolni, belőlem egyszerűen ez nem jön magától.
2021. júl. 29. 12:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/11 A kérdező kommentje:
#1: igen, próbáltam neki mondani, de nem nagyon érdekelte:D az biztos hogy sem az elsődleges, sem a másodlagos szeretetnyelvünk nem egyezik:( nekem a szavak az első, érintés a 2. Neki az érintés az elsődleges, a másodlagos a minőségi idő. Legalább van 1, ami valahol egyezik nálunk...
2021. júl. 29. 12:23
 4/11 A kérdező kommentje:
#2: meg tudod indokolni, hogy ez miért van így nálad?
2021. júl. 29. 12:24
 5/11 anonim ***** válasza:
49%

Szerintem mivel ennyire más a szeretetnyelvetek ez a kapcsolat halálra van itélve. Egyikőtök sem tud megváltozni, annak meg nincs értelme,hogy eröltessétek. Ő tapizik, te meg mondod neki. Ő az éri tésedet hiányolja te a szavait, így sajnos nem lesz kerek egyikőtök világa sem.


Sajnós ilyenkor van az,hogy nem tudtok működni 😐

2021. júl. 29. 12:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/11 anonim ***** válasza:
100%
4# Talán részben családi minta, faterom se ilyen típus (nem szokott bókolni anyumnak), ezt persze kompenzálják a később felvett/megtanult minták, de valahogy mégis beépül az emberbe 🤔
2021. júl. 29. 12:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/11 anonim ***** válasza:
32%
Ez legyen a legnagyobb bajod. :D
2021. júl. 29. 12:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/11 anonim ***** válasza:
90%

"

Ez legyen a legnagyobb bajod. :D" Te kötekedni jársz fel ide?

2021. júl. 29. 12:58
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/11 anonim ***** válasza:
65%

Lehet nem illetek össze...

A bók vagy jön magától, vagy megette a fene...

2021. júl. 29. 13:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/11 anonim ***** válasza:
19%

8.


Tinik szoktak ilyenen problémázni...

2021. júl. 29. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!