Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A féltékeny emberek mikor meg...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A féltékeny emberek mikor meg akarják győzni a másikat arrol hogy márpedig hűtlen meg aljas és mocskolják ahogy tudják, azok valojában nem szeretik a masikat hogy mindig bántják?

Figyelt kérdés

Baratom amiert korábban mikor még nem is jártunk egyutt az exszel talalkoztam (ertelmesen valtunk el semmifele szexualia kapcsolatunk nincs es évek ota es amugy is undorodom tole már mint ffi csak mint ember eltudunk beszelgetni)es errol tudott.



Egy ido mulva elkezdtunk egyutt jarni. Féléves kapcsolat.


Es azota is az exszel es mas hasonlo kaliberuvel kaihez semmi kozom mint nő csak mint haver, szekál, el vagyok tiltva ki vannak torolve is nem talalkozom veluk, igy szerinte a hata mogott talalkozunk.



Folyamatosan mocskol feltételez rolam olyat hogy felre akarnék járni folyamatosan szid ragalmaz es gyulol. Es cserebe a nőismeroseimmel akart kikezdeni artatlan ismerkedesnek beallitva azt. Amibol megint veszekedes van. Olaj volt a tuzre.



Mivel a sok sárdobálás utan MOST kezdek jozanabbul gondolkodni hogy miket művel velem, meg hogy en naponta alszom el sirva, es nekem borzalom fáj a szivem, es hatalmas szeretethianyom van már, hogy csak gyulolnek oltanak mindig, a hatam mogott kavarja a sz.rt a bnoimmel meg stb.


Szoval csak ugy elkezdtem gondolkodni azon higy vajon ő szeret engem egyáltalán?


Vagy mi ez a sok szidás feltekenyseg mocskolás ragalmazas nemhogy nem hisz nekem, hanem nem AKAR hinni nekem


2021. júl. 29. 13:45
 1/8 anonim ***** válasza:
100%
Őszintén, ha így viselkedik veled valaki, akkor nem mindegy, hogy szeret vagy nem? Kell neked ez a fajta "szeretet"? Minél hamarabb menekülsz ebből a szarból annál hamarabb adod meg magadnak az esélyt arra, hogy megismerj valakit aki tud normálisan kötődni és bizalmasan, JÓL szeretni.
2021. júl. 29. 13:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
100%
Ez nem változik meg, csak ha megszakítod a kapcsolatot..
2021. júl. 29. 13:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyrészt mindenki magából indul ki. Mivel ő kikezd a csajokkal, rólad is ezt feltételezi.

Másrészt a kóros féltékenység önbizalomhiányból fakad. Amit ezzel a kihaénnem magatartással, flörtökkel csak még inkább palástolni igyekszik.

2021. júl. 29. 13:56
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 A kérdező kommentje:

A szintén hasonlo kaliberű féltekeny exemmel beszéltem hogy ilyenkor mit lehet tenni amikor a barátom a fejébe veszi hogy en megbizhatatlan vagyok. Állandoan vádol en naponta sirok.(plusz likolgat másokat de ezt nem mondtam el az exnek) Hogyan lehet ezt megvaltoztatni.

Tekintve hogy ő is ilyen, es tud a barátom fejevel gondolkodni.(mivel a barátom szakitani is akar)


Exem azt mondta hogy valoban voltak ilyen gondjaink de ő másvalamelyest mint a mostani párom. Ugyanis:

1.nem a feltekenységére mentünk rá. Hanem volt egy olyan pont amit meg is beszéltunk hogy már nem megy. Azaz feltekenyseg miatt soha nem szakitott volna.(soha nem is fenyegetett ilyennel)


2. Ő felülemelkedett ezen, nem hagyta hogy a féltekenységére rámenjünk, nem véletlenul jegyzett el, hanem szeretett és akart es leküzdöttük ezeket. Ő valoban társként es jövendőbelikent vett engem.


A barátomnak ezt elmondva ő meg azon akadt ki hogy en mocskolom őt azzal akkor másoknak, hogy ő engem rágalmaz, azaz sértve érzi magát azaz csak ez ragadta meg az egeszbol, es megint szidott az exeim meg ilyen pasi olyan pasi kapcsán tovabbra is, és folytatta hogy mert en mert en talalkoztam veluk anno stb.

Kertem arra, hogy ne kiragadott peldakrol beszeljunk(ami amugy megint alaptalan, mert eleve nekem Ő kell nem más, Belé vagyok szerelmes nem másba ezt amugy mindenki tudja is rolam, csak valahogy ő nem) hanem hogy fog e, akar e bizni bennem egyaltalan.


De folytatta azt hogy en meg az ex meg ez a pasi meg az es neki sértő az ha en azt állitom hogy ő engem mocskolna.

Es szakitani akar. Akkor higyjem ezt.


Azaz kezd gyanus lenni az, hogy Valojában ő nem is akar engem. Nem akar a feltekenysegen felulemelkedni, bennem megbizni ha a vilag leghűbb legkorrektebb nője lennék, SE. Szoval ha fejen állok se akarna.



Ugy néz lassan ki hogy itt csak én vagyok szerelmes. Es mindent rámdobál csak azert, hogy szakitson.


Es valahogy nem ugy nez ki hogy azert szakit mert en megbizhatatlan lennék, hanem forditva, azért olvassa ezt rám, hogy legyen oka szakitani.


Aki szeret az hinni akar. Es nem szakitani. Nem arra utazik hogy vége legyen.


Aki nem szereti a masikat, az akar szakitani csak.


Mert szimplan szakitani akar. Ehhez keres indoklast.


Az ex meg valoban eljegyzett a beteges feltekenykedesei ellenére is.házra is gyujtottunk stb.



En most itt vagyok felépulve az exekbol a miatani barátomba full szerelmesen. En Vele akarnek lenni boldogan. Dehat egy fecske nem csinal nyarat :(

2021. júl. 29. 15:11
 5/8 anonim ***** válasza:

Én nem úgy olvasom ki a soraidból, hogy nagyon felépültél volna az exből, még az eljegyzés meg ház meg ő tényleg szeretett... c. történetnél tartasz. Tőle kérsz tanácsokat a jelenlegi kapcsolatodhoz?

Lehet a jelenlegi is érzi hogy még mintha oda kötődnél.

Azon túl, hogy a like-olgatása neki sem túl szép dolog.

2021. júl. 29. 15:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 A kérdező kommentje:

Azert kertem tole mert detto hasonlo a baratomhoz.


Utana volt már másik exem is.


Ne kezdd mar te is azt hogx az exeim engem erdekelnenek!!NEM, marhara nem erdekelnek!!

2021. júl. 29. 15:46
 7/8 A kérdező kommentje:

A moatani baratomat is ugy ismertem meg hogy nem az exek ajtaját dongettem. Pedig nyitva lennenek. Es lesz.rtam.


Igazi uj sracra életre vágytam. Es hihetetlennek is ereztem az elettol azt hogy a barátomat hozta elém. Én nagyon nagyon szeretem

2021. júl. 29. 15:48
 8/8 A kérdező kommentje:

Azt, aki szakitani akar. Meg a stb.

En szeretem, ő meg...szakitani akar...


Es ugye megintva siras. És ugye megint neki esik rosszul hogy en miatta sirok mert ez is neki mocskolas.


Szovalha en szomoru vagyok miatta azt ő sértesnek veszi.

2021. júl. 29. 15:50

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!