Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, ti megtaláltátok már azt...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, ti megtaláltátok már azt a férfit az életetekben aki maximálisan elfogad titeket úgy ahogy vagytok?

Figyelt kérdés

Aki nem kritizál, nem erőltet rátok semmit ami nektek kellemetlen lenne.

Elfogadja a szokásaitokat, nézeteiteket.

Teljes mértékben mellettetek áll, nem hagy magatokra a problémáitokkal.

Létezik még ilyen?

A korotokat is írjátok oda légyszi.


2021. júl. 29. 10:26
1 2 3
 1/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen, létezik. Én eddig mindig ilyen voltam azokkal akiket szerettem. Lapátra lettem rakva mindig. Nyilván nekem is vannak hibaim, csak azokat nem fogadták el.
2021. júl. 29. 10:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/28 anonim ***** válasza:
100%

Volt pár év, amikor úgy tűnt, hogy igen, aztán sajnos egyre inkább látom, hogy már nem :(

40 N

2021. júl. 29. 10:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen :) 11 éve vagyok vele. Imádom! Én is elfogadom őt, a legjobb barátom is, mindent átdumálunk, és igen, maximálisan önmagam lehetek mellette. (36)
2021. júl. 29. 10:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/28 anonim ***** válasza:
62%
Sajnos nem. De én sem találtam olyan férfit, akit teljesen el tudnék fogadni.
2021. júl. 29. 10:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/28 anonim ***** válasza:
100%

Még nem, lehet, hogy nincs is ilyen. Miért kellene elfogadnod bármit is ami zavar? És miért kellene totálisan "jónak" lenni?

Adott két ember, szóvá tesznek dolgokat, megbocsátanak, szerelmesek, szenvedélyesek, csiszolódnak.

2021. júl. 29. 10:44
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/28 anonim ***** válasza:
100%

Igen, ő a férjem, és én is elfogadom és támogatom őt.

47

2021. júl. 29. 10:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/28 anonim ***** válasza:
26%
Persze, az Óperencián túl az unikonis simogatóban.
2021. júl. 29. 10:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/28 anonim ***** válasza:
0%
Mark Darcy egy kitalált karakter.
2021. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/28 anonim ***** válasza:
100%
Igen. 43 évet vártam rá. 2 éve vagyunk együtt és a legszebb kapcsolat, amit el lehet képzelni.
2021. júl. 29. 10:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/28 anonim ***** válasza:
100%
Létezik. Nem azt mondom hogy soha nem mondja meg ha hülyeséget csinálok. Szóval ez a nem kritizál azért nem állja meg a helyét. Úgy értem ha valamit rosszul csinálok, vagy el vagyok havazva a határidőkkel a saját hibámból, nyilván odaszól. És természetesen, neki is vannak hibái, szóval ez kölcsönös. Ez nem azt jelenti hogy ne mszeretjük a másikat. Alapvetően persze 100%-ban ott állunk egymás mellett, támogatjuk a másikat ha szükség van rá. És semmilyen téren, soha semmit nem erőltetett rám. 8 éve vagyunk együtt.
2021. júl. 29. 10:49
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!