Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Csak szeretők vagyunk, de...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Csak szeretők vagyunk, de nekem fura ahogy viselkedik, miért lehet..?

Figyelt kérdés
Nem értem, ha együtt vagyunk, akkor nagyon jó vele, nagyon szenvedélyes, viszont ha írunk egymásnak (szoktunk napközben így beszélgetni), akkor olyan, mintha semmi nem lenne köztünk. Arról kérdez, hogy mi van a munkahelyemen, vagy hogy mit főzök majd, vagy mit vásároltam.. csupa érdektelen dolog, de mégis érdeklem, hisz folyamatosan ír, érdeklődik, mesél valamit.. ez azért is fura, mert régebben fülledtebb tartalmú üzeneteket váltottunk. Vagy ez az idő múlásával ilyen lesz..? 2 éve tart a dolog. Volt pár nagyobb mosolyszünet, de mindig kibékültünk. Emiatt lehet..?
2021. márc. 7. 19:18
 1/10 anonim ***** válasza:
68%
Te csalod a párod? Valószínűleg elege lett a helyzetből, már csak a testiségért jár össze veled.
2021. márc. 7. 19:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 A kérdező kommentje:
Neki is van párja, nekem is, de nálunk teljesen ki van hűlve a dolog, nála elvileg nem jó, többször otthagyta már de valahogy mindig kibékültek.
2021. márc. 7. 19:24
 3/10 anonim ***** válasza:
11%
Nem hiszem nálam ugyanez van nem tudok mailen irogatni stb,a legjobb haverjaim is panaszkodnak emiatt rám,de tényleg lefagyok ha nem személyesen találkozom.
2021. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/10 anonim ***** válasza:
76%
Hát írj egy ilyen választ, hogy "Répát és karfiolt vettem, a többi hozzávaló otthon van a hűtőben. Egyébként arra vágyom, hogy miközben nyalsz, a hajadnál fogva húzom a fejed egyre erősebben a puncimhoz. Te szereted a zöldséglevest amúgy?"
2021. márc. 7. 19:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 A kérdező kommentje:

#3 de régen ő nem ilyen volt.

#4 oké kipróbálom..:D

2021. márc. 7. 19:57
 6/10 anonim ***** válasza:
100%

Változnak az emberek a kapcsolatban. Miért olyan meglepő ez? És nincs is ezzel semmi baj. Jobban érdekli mit főztel, mint a rajtad lévő bugyid színe.

Bocs, de ez 2 év után teljesen rendben van.

2021. márc. 7. 20:06
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/10 anonim ***** válasza:
Te akarsz többet egyáltalán?
2021. márc. 7. 20:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 anonim ***** válasza:
55%
De azért még répáztok?
2021. márc. 7. 20:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/10 anonim ***** válasza:
35%
Mindig így beszélt online felületen?. Sok olyan palit ismerek aki egyszerűen alkalmatlan az online beszélgetésre, nem tudja, hogy kell és csak ilyen monoton szürke témákat ír. Lehet nem szándékos, csak egyszerűen nem ért hozzá, nem elég kreatív.
2021. márc. 7. 20:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:

Úristen a férfiak igazán bénák ebben. Miért hűlt volna ki? Miért írna akkor?

Dobd fel neki hogy legyen sex-chat :)

Erre izgulnak, de ha itt is annyira hárít, és eddig benne volt, tán kérdezz rá

2021. márc. 10. 14:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!