Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha nem szeret, akkor mégis...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha nem szeret, akkor mégis akarja hogy vele maradjak?

Figyelt kérdés

Sokszor megbánt engem különböző dolgokkal, de azt mondja ő velem szeretne most már maradni. Volt már olyan, úgy összevesztünk majdnem szakítottam vele. Azt mondta úgy megbántottam, mint a ribi exe. Ilyenkor azt mondja, hogy hogy lenne nekem szívem vele szakítani, mert neki nem lenne hogy ott hagyjon engem, meg hogy nem bánnám-e meg. Azt mondja lehet jobbat, de lehet rosszabbat találnék utána.

A veszekedés tárgya az, hogy nem érzem, hogy annyit kapnék tőle, mint az elején. Eleinte a csillagokat lehozta volna nekem, már meg könyörögni kell egy közös programért is. Mindig csak kitolja a dátumokat. De ha azt mondom, hogy ne aludjon most itt nálunk, akkor megvan sértődve. Előfordult már, hogy inkább a haverjaival töltötte az időt, pedig nem sokszor találkozunk.

Azt mondja velem tervezi a jövőt, de csak akkor ha rendesen viselkedek.

Szerinte engem meg kellene jól nevelni, mert nem kicsit elkényeztetett engem. Ezt viccnek szánta.

De egy ilyen veszekedés után én kielégítettem őt, de ő engem nem, majd azzal viccelt, hogy ezt büntetésnek szánta. Pedig előtte kibékültünk.


2021. júl. 30. 13:40
1 2
 1/12 anonim ***** válasza:
91%
Mert te így is elviseled. Mert neked ez jó, úgy látszik.
2021. júl. 30. 13:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/12 anonim ***** válasza:
100%

A párod nem normális. Én a helyedben menekülnék...


"Azt mondja velem tervezi a jövőt, de csak akkor ha rendesen viselkedek"


Szerinted ez oké? Egyáltalán mi köt hozzá? Tapló veled ,kontrollálni próbál, megnevelni.. időt nem szakít rád, inkább a haverjait választja.

2021. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/12 anonim ***** válasza:
89%

Minden nap megkérdezed.

Ne haragudj, de megérdemled a sorsod. Csak idd a szavait, hogy megérdemled meg megbüntet meg sose hagyna el. Nem csodálom. Ilyen hülyét még egyet nem talál.

2021. júl. 30. 13:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/12 anonim ***** válasza:
92%
Megbánt, szarba sem néz, veszekedtek, majd leszopod. Ha ez nem troll kérdés, akkor semmi. De ha valós, akkor az rohadt nyomasztó.
2021. júl. 30. 13:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/12 anonim ***** válasza:
95%
Vagy troll, vagy itt akarja pukkasztani a polgárokat a szub jellemével.
2021. júl. 30. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/12 A kérdező kommentje:
Kielégítés alatt nem a leszopást értettem. Előtte szexeltünk, majd egy kis idő múlva pettingeltünk, megígérte, hogy ha én kielégítem, akkor utána ő is kifog. Utána azt mondta, majd legközelebb. Előtte nem csinált ilyet
2021. júl. 30. 13:50
 7/12 A kérdező kommentje:
Ja, és abszolút nem vagyok troll, csak tanácstalan, mert én szeretem őt.
2021. júl. 30. 13:52
 8/12 anonim ***** válasza:
100%
Azt kene felfogni, hogy hiaba szereted ot, ha parkapcsolatilag meg kuka. Az ilyen emberre kutyat sem biznek, nemhogy egyutt lennek vele. Mint megannyi esetben, a szerelem vakka tesz. NEm attol leszel boldog, ha mellette maradsz, uralkodni kene a hormonjaidon, mert ok nem gondolkoznak.
2021. júl. 30. 14:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/12 A kérdező kommentje:
Az elején nem ilyen volt. Akkor úgy éreztem bármit megtenne értem, úgy éreztem hogy szeret.
2021. júl. 30. 14:03
 10/12 anonim ***** válasza:
89%
Még hányszor fogod ezt megkérdezni? Többen is leírták, hogy hagyd ott. Holnap is megkérdezheted, akkor is ez lesz a válaszunk.
2021. júl. 30. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!