Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Szerelem » Szeret, de nem szerelmes....

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szeret, de nem szerelmes. Menjek? Maradjak?

Figyelt kérdés
21 éves lány vagyok, életem első komolyabb kapcsolatában, ő 25 éves, túl sok csalódáson. Jól megvagyunk, szeretjük egymást, de: megkérdeztem, hogy szerelmes-e belém, mire kijelentette, hogy nem. Az exébe bevallja, hogy szerelmes volt, tehát ezek után velem lenni számára visszaesés, szerintem. Én szerelmes voltam, míg ezt nem közölte velem. Érdemes olyan pasival együtt lenni, akivel működik a kapcsolat, csak épp nem szerelmes belém?

2013. jan. 22. 11:39
1 2 3
 1/25 anonim ***** válasza:
16%
Jobbat úgysem találsz, ma már senki se akar szerelmes lenni 15 éves kor felett, az a kis pisisek játéka
2013. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/25 anonim ***** válasza:
74%
A szerelem úgyis mulandó! Ha nem marad utána szeretet, mit sem ér! Szóval szerintem a szeretet ezesetben lehet több a szerelemnél, habár egyre erősebb kell hogy legyen a szeretet.
2013. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/25 anonim ***** válasza:
83%
NEM!!! Minek kínoznád magad??? Ha nekem ezt mondta volna egy férfi, abban a pillanatban búcsút intetek neki! Szerintem ez megalázó! Tényleg kérdés, hogy ezek után vele maradj-e???
2013. jan. 22. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/25 anonim ***** válasza:
73%
Ha eszed van, nem maradsz.Csak az idődet vesztegeted, mert együtt nem fogtok megöregedni.
2013. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/25 anonim ***** válasza:
86%
Nem értem a válaszokat!! Hány éves vagy? 60? Hogy csak a szeretet számít? Ezt olyan emberek mondják, akiknek még nem volt részük a szerelemben! Fiatal lány vagy, miért kéne beérned egy olyan férfival, aki nem szerelmes beléd???!!!
2013. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/25 anonim ***** válasza:
46%

"NEM!!! Minek kínoznád magad??? Ha nekem ezt mondta volna egy férfi, abban a pillanatban búcsút intetek neki! Szerintem ez megalázó! Tényleg kérdés, hogy ezek után vele maradj-e???"


Nagyon gyerekes vagy. Ha jol erzed magad valakivel, miert szakitanal?!

2013. jan. 22. 11:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/25 anonim ***** válasza:
45%

"Ha eszed van, nem maradsz.Csak az idődet vesztegeted, mert együtt nem fogtok megöregedni."


Egy tarssal kellemesen eltoltott ido sosem elvesztegetett ido. Vagy te minden kapcsolatot "befekteteskent" latsz, remenykedsz, hogy osszeazasodtok majd?

2013. jan. 22. 11:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/25 anonim ***** válasza:
79%
Amíg működik, nem érdemes szakítani. De ha már úgy érzed, hogy jobb lenne nélküle, akkor viszont ne húzd tovább.
2013. jan. 22. 11:46
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/25 anonim ***** válasza:
83%
Az exébe szerelmes volt. Számomra ez annyit jelent, hogy én képtelen vagyok kiváltani belőle ezt az érzést, tehát nem vagyok elég jó. Ha jön egy másik csaj, aki jobban bejön neki, simán lelép, hisz nem szerelmes. De itt nem nekünk kommentelőknek kell diskurálni, hanem a kérdezőnek válaszolni!!!!
2013. jan. 22. 11:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/25 anonim ***** válasza:
54%

"Ha jön egy másik csaj, aki jobban bejön neki, simán lelép, hisz nem szerelmes."


Ha azt hiszed, hogy szerelmes ember nem tud rovid ido alatt kiabrandulni parjabol, naiv vagy. :)


"De itt nem nekünk kommentelőknek kell diskurálni, hanem a kérdezőnek válaszolni!!!!"


Minden temaba illo valasz segitheti a kerdezot, attol fuggetlenul, hogy kinek volt cimezve.

2013. jan. 22. 11:54
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!