Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Jogosan hord el mindennek a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Jogosan hord el mindennek a barátnőm azért, mert nem szoktam megkérdezni tőle, hogy hogy vannak a barátai?

Figyelt kérdés

Nem mozgunk egy társaságban, igazából a legtöbb nem is az ismerősöm, őszintén nem is gondoltam arra, hogy ebből valaha probléma lehet, mégis a tegnapi napon a fejemhez vágta a párom, számomra undorító stílusban, hogy hát én miért nem kérdezem meg néha tőle, hogy hogy vannak a barátai.


Ez után pedig azt mondta, ha én is ilyen könönbös vagyok, hogy sosem kérdezem meg, hogy vannak a barátai, akkor ő is így fog viselkedni velem.


Nem arról van szó, hogyha mondjuk bulizni mennek, vagy moziba, vagy bármi, hogy nem kérdezek rá, hogy hogy érezték magukat, de olyat tényleg sosem csináltam, hogy egyszer csak random valamilyen téma közben megkérdeztem volna, hogy hogy van az x meg az y-on ismerősöd.


Ez tényleg akkora baj, meg ezért nem kell velem már 2 napja beszélni?


Ha ez tényleg ekkora baj, akkor belátom a tévedésem, és változtatok természetesen.


2021. júl. 30. 15:54
1 2
 1/14 anonim ***** válasza:
96%
Ha semmi közöd a barátaihoz, akkor egyáltalán nem jogos a felháborodása.
2021. júl. 30. 16:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/14 A kérdező kommentje:
Köszönő viszonyban vagyunk csak, de egyáltalán nem beszélünk egymással soha, még ismerősök se vagyunk a legtöbbjükkel.
2021. júl. 30. 16:04
 3/14 anonim ***** válasza:
100%

"őszintén nem is gondoltam arra, hogy ebből valaha probléma lehet"


:D


Ezzzz elég gyakran megesik, kapcsolatban

Lássuk be, mi legtöbben egyszerűbben működünk mint a lányok.

Bemutatta őket neked? Van bármi közös az ő barátai és közted? Közös programok, ilyesmi? Mert ha nem, akkor állítsd le a bnődet, mert ez így tényleg nem jogos. Lehet megjött neki...

2021. júl. 30. 16:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/14 anonim ***** válasza:
100%
Ha nem ismered őket nincs mit kérdezni. Neki kellene mesélnie, ha valami érdekes sztorija van.
2021. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/14 anonim ***** válasza:
100%

Az semmiképpen sem jogos, hogy két napja nem beszél veled emiatt... ezt illene felnőtt ember módjára megbeszélnetek, nem hisztikirálynőt játszani.

Amúgy én meg szoktam kérdezni a párom egy-egy barátjáról, hogy mi van velük, ha mondjuk találkoztak vagy beszéltek éppen. Vagy ha tudom, hogy valamelyik rossz passzban van, szerintem akkor egy jó gesztus megkérdezni, mi van vele. A párom nem szokta ezt fordítva. Engem ez nem zavar, ha valami van, úgyis mondom, soha nem jutott eszembe ezen behisztizni.


Személy szerint el tudom azt fogadni, hogy a barátnődet ez zavarja, de azt nem, hogy ezért kiveri a patáliát, és két napig nem beszél veled. Én amúgy arra gondolnék, hogy más dolog van a háttérben, valójában más zavarja, és valamiért itt jött ki.

2021. júl. 30. 16:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/14 A kérdező kommentje:

Semmi közös nincsen bennünk azon kívül, hogy ismerjünk a barátnőmet.


Épp ezért nem tudom egyáltalán miért kéne róluk bármit is kérdeznem, amikor a bemutatáson kívül talán ha párszor találkoztam velük 1-1 közös buli alkalmával, nyilván ott beszéltem velük pár szót de ennyi, nem tudom miért kéne irántuk kérdezgetnem :D

2021. júl. 30. 16:16
 7/14 anonim ***** válasza:
0%

Fontosabbak neki a barátai mint te ?


Majd kinövi

2021. júl. 30. 17:00
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/14 anonim ***** válasza:
67%

Mondjuk nekem furcsa az hogy ennyire nem ismered a barátnőd barátait.

Félreértés ne essek ha nem passzoltok (meg amúgy se), nem kell puszipajtasnak lenni, de ez hogy alig köszöntök vagy max ennyi, nekem furcsa.

2021. júl. 30. 17:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/14 anonim ***** válasza:
76%

Hány évesek vagytok? Miért kellene neked a barátairól kérdezni? Ha neki van valami mesélnivalója mondja magától. Ha meg kérdezgetnéd, hogy hogy van a Juli vagy a Maris akkor meg féltékeny lenne, hogy ez miért érdekel téged.

Komolyan, nem is értem az ilyen nőket 😀 Nekem személy szerint nem tetszene ha a párom többször érdeklődne a számára idegen barátnőim felől. Egyáltalán nem normális, ha nem vagytok jóba.

2021. júl. 30. 17:49
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/14 anonim ***** válasza:
100%
3 éve vagyok a párommal, de egy kezemen megtudom számolni hányszor kérdeztem meg hogy vannak a barátai. Nem érdekelnek, nem is igazán ismerem őket.
2021. júl. 30. 18:12
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!