Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nőként szabad megkérdezni egy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nőként szabad megkérdezni egy friss kapcsolatban, hogy mivel töltötte a párom a napját?

Figyelt kérdés
Párom 32 éves, eddig 3 pár hónapos kapcsolata volt. (3 fél éves) . 1 hónapja vagyunk együtt, eddig munka nélküli volt. A napját egész nap csavargással töltötte. Ilyenkor mennyire gáz megkérdezni merre szokott menni? Nem vagyo hisztis nő. csak a szokásai érdekelnek. Pl én mindig elmesélem a napom. Szokjak hozzá, hogy ő nem ilyen, vagy anélkül, hogy azt hinné, hogy paranoiás vagyok szabad ilyet kéredzni? Ti férfiak ezt számonkérésnek vennétek? Azért gondolom, hogy nem mesél mert nem volt komolyabb kapcsolata. Friss a dolog.

2018. jan. 31. 04:06
 1/8 anonim ***** válasza:
88%
Igazi fonyeremenynek hangzik a pasi. Munkanelkuli volt 32 evesen ki tudja meddig, ilyen jelentektelen kapcsolatocskai voltak csak eddig 32 eves korara, tehat gyakorlatilag semmi tapasztalata, maximum az ossze-vissza dugasban, es meg annyit se mersz megkerdezni tole, merre jart aznap, tehat feltetelezem a szemelyisege, viselkedese is arra utal, hogy te aztan ne pattogj mellette, te csak egy no vagy. Vajon miert nem volt meg soha normalis, komoly kapcsolata? :DDDD
2018. jan. 31. 04:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/8 anonim ***** válasza:
85%
Egyesnek jár a keksz!! :D
2018. jan. 31. 06:51
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/8 anonim ***** válasza:
100%

Egyes, sìrtam a röhögéstől! :D

Tényleg csodás kapcsolat lehet ha annyit sem lehet megkérdezni, hogy milyen napja volt.

2018. jan. 31. 08:01
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/8 anonim ***** válasza:
78%
Elvileg normális dolog, hogy megkérdezzük a párunk mi történt vele aznap. Viszont egy ilyen munkanélküli csavargós, 32 évesen normális kapcsolatra képtelen egyedre én nem vesztegetném az időm a helyedben.
2018. jan. 31. 08:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/8 anonim ***** válasza:
100%
Szerintem nincs neki megtíltva, hogy megkérdezze a párjától. Nyugodtan kérdezd meg tőle, ez még messze áll a számonkéréstől. Ha pedig nem normálisan válaszol rá, szóval bunkón, akkor inkább felejtsd el.. :)
2018. jan. 31. 08:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/8 anonim ***** válasza:
100%

Szerintem teljesen természetes, hogy megkérdezed, hogyan telt a napja. Mi sem természetesebb, ha válaszol is rá.


Az, hogy nem volt még komolyabb kapcsolata, nem azt jelenti, hogy ne beszéljen egy napjáról.


Ez a munkanélkülis csavargás furi nekem. De nem ez volt a kérdés.

2018. jan. 31. 10:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/8 anonim ***** válasza:
56%

Nagyon rosdz kapcsolat lehet ,h nem mered megkerdezni tole,h mit csinalt aznap. Itt azt latom,h te megfelelosdit jatszol egy munkanelkuli naplopo es komoly kapcsolatra alkalmatlan ferfivel.

32 eves kurukra a ferfiaknak van tobb komoly kapcsolat a hatuk mogott,ha erdemesek ra.


A te pasid ilyen elnyomo,uralkodo ,bedzologstos tipus lehet.


N

2018. jan. 31. 11:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/8 anonim ***** válasza:
69%

Megfogtad az Isten lábát ezzel a pasival. Ja nem...


Gondolom megkérdezted ezt, de ő számonkérésnek fogta fel. Gáz a pasi nagyon.

2018. jan. 31. 13:02
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!