Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Tényleg ciki megkérdezni,...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Tényleg ciki megkérdezni, hogy milyen napja volt?

Figyelt kérdés

Barátom tegnap egész nap dolgozott otthon, aztán mikor este találkoztunk, megkérdeztem milyen napja volt, majd rámförmedt, hogy mégis milyen lett volna? Dolgozott. Minek kell megkérdezni mindig, milyen választ várok?

Én vagyok a bunkó?


2017. febr. 21. 14:11
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
79%
Kicsit idegbajos :D En is mindig megkerdezem. Szerintem a legtobb ember elmeseli egymasnak estenkent a napjat, megha nem is tortent semmi erdekes es ket mondatban le tudja irni.
2017. febr. 21. 14:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 anonim ***** válasza:
76%
#1 tényleg, egyébkénr milyen választ vársz? :)
2017. febr. 21. 14:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
81%

feszült volt és rajtad vezette le a feszültséget...


23F

2017. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 anonim ***** válasza:
Bocs, kérdezőnek ment... :D
2017. febr. 21. 14:16
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 A kérdező kommentje:
Hát nem ezt! :D Elmondhatta volna,hogy Dolgoztam. Jó volt/Szar volt. Vagy mondjuk ha véletlen történt valami érdekes.
2017. febr. 21. 14:24
 6/13 anonim ***** válasza:
52%
Ő volt a bunkó, nem te.
2017. febr. 21. 14:28
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 anonim ***** válasza:
90%
Hát lényegében azt írta hogy "dolgoztam. Szar volt!", csak más szavakkal. ;)
2017. febr. 21. 14:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 anonim ***** válasza:
63%

Ezekkel az udvariassági formulák nem szerencsések a nálunk, mert a magyarnak, ha felteszel egy kérdést "a hülyéje" legjobb képességei szerint válaszol. :D. Egyszerűen stresszes volt és ennek megfelelően válaszolt.

30/f

2017. febr. 21. 14:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
26%
Ha most kérdezted először, akkor nem voltál bunkó, mert nem tudhattad. Ha már többedszerre b***d fel ezzel az agyát, és az elmondottak alapján ez a helyzet, akkor ne játsszd a hülyét.
2017. febr. 21. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
55%
Nem ciki! Értékelnie kellett volna, hogy érdeklődsz! (Akármilyen rossz napja is volt)
2017. febr. 21. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!