Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » A barátom is meg én is 16...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

A barátom is meg én is 16 évesek vagyunk (osztálytársak) Az utóbbi időben állandóan féltékenykedik. Ilyenkor mi a teendő?

Figyelt kérdés

a barátom is meg én is 16 évesek vagyunk (osztálytársak)

Az utóbbi időbe állandóan féltékenykedik...:S ami kezd egyre jobban zavarni ez az első komoly kapcsolatom már több mint 5 hónapja együtt vagyunk...A szülei féltik ,hogy nehogy csalódjon,emiatt már velem is beszéltek...de én hiába mondom a barátomnak hogy nekem csak ő kell...nem hiszi el nekem...arra panaszkodik hogy nem vagyok bújos és hogy ez azért van mert nem szeretem és biztos mást szeretek de ez nem igaz sosem voltam bujos típus...főleg nem társaságban(suliba) Apukája azt tanácsolta neki,hogy legyen velem flegma és lekezelő akkor majd észre veszem...de ez nekem így nagyon nem jó...és így kezdenek a dolgok is romlani,pedig ezt nagyon nem szeretném:(

mit tanácsoltok?


2008. dec. 9. 17:35
 1/4 anonim ***** válasza:

Beszélj vele mégegyszer h te nem szeretsz a suliba"bújós"lenni(főleg nem a tanárok elött)!!

Ha ezt nem tudja megérteni akk nem tom :S ^^

2008. dec. 9. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 A kérdező kommentje:
Mondtam neki,és nem tudott rá mit mondani,de nem is vette komolyan szerintem...mert még mindig szokott panaszkodni,sőt a szülei szerint sem szeretem..mert ő mindig csak a rosszat meséli el otthon,de ha ő csinál valamit azt bezzeg nem..és szerintem neki komolyabb húzásai voltak mint nekem...de mivel erről nem tudnak így persze hogy azt gondolják hogy én vagyok a szemét és én fogok majd csalódást okozni neki...amit nem hiszek,de amúgy is hülyeség soha nem tudják megvédeni az "ő kicsi fijukat" a csalódástól szerintem ezt minden ember átéli egyszer legalább (vagy többször):s
2008. dec. 9. 17:51
 3/4 anonim ***** válasza:

Sajnos abból amit írtál nem túl sok jót tudok mondani. Hangsúlyozom, hogy ezt CSAK az alapján írom, amit itt megosztottál velünk, így lehet, hogy tévedek:


Először is: az emberek olyanok, amienre a szüleik nevelik őket. Közhelynek hangzik, de így van...

Második: vannak olyan szülők akik nem hagyják, hogy a gyerekük leváljanak róluk. Általában a kamaszkor a lázadásról szól. A gyerekek ilyenkor próbálgatják a szárnyukat, megpróbálnak függetlenek lenni. Itt úgy tűnik hogy ez a helyzet. Normális esetben a szülők nem avatkoznek így bele a gyerek kapcsolatába. Gondolom a te szüleid sem ülnek le beszélgetni a fiúval, hogy mennyire szeret téged...

Üdv

Viktor (Szociálpolitikus hallgató)

2008. dec. 9. 22:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 A kérdező kommentje:
Nem szoktam kérdezgetni,kivétel amikor látják hogy szomorú vagyok..mert akkor rögtön azt kérdezik hogy mizu***val?!
2008. dec. 10. 18:37

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!