Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Hogyan tudnék segíteni a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Hogyan tudnék segíteni a barátomnak, hogy ne legyen önbizalom-hiánya? Folyton féltékenykedik, miközben ő sok más lánnyal beszél.

Figyelt kérdés
... Neki nagyon fontos, hogy mindenki körülrajongja, mert kevés az önbizalma. Én mindig hangoztatom, hogy mennyire odavagyok érte, milyen csodálatosnak tartom, de ez nem elég neki. Most még az egyik legjobb haverját is utálja, mert barátkozik velem, pedig egyáltalán nincs oka féltékenynek lennie.
2011. júl. 14. 14:39
 1/10 anonim ***** válasza:
100%
Nem lehet h. ez csak ürügy?Nekem is volt olyan barátom aki a saját haverjaiban nem bízott és tiltotta h. a közös haveri társaságba menjek,mert ott sok a fiú(pedig senki nem kezdett ki velem és én se senkivel, sőt volt olyan akit régebbről ismertem mint a barátomat),ő meg a hátam möggött az összes lányismerősnek csapta a szelet,csak senki nem mert szólni.
2011. júl. 14. 14:43
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/10 anonim ***** válasza:
Az ilyenekkel nem lehet mit kezdeni. Hiába mondod százszor, vagy ezerszer el neki az iránta érzetteket, és hogy ő mennyire jó stbstb, ez neki mit sem ér. Mi a megoldás? Vagy elfogadod, hogy ilyen, és képes vagy így mellette lenni akár egy életen át, vagy észbe kapsz és azt mondod, hogy na most már elég legyen a folyamatos rinyálásból és tovább állsz. Ha a fiú részéről ez csak amolyan hiszti volt, fel fog nyílni a szeme, és ha szeret téged, nem engedi el a kezed és megváltozik. Ha nem, akkor ő tipikusan olyan, aki egész életében ugyanolyan marad.
2011. júl. 14. 14:47
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/10 A kérdező kommentje:
Szoktam az ő baráti társaságába is járni, igaziból az a fiú, aki az ő haverja, nekem mostanában sokkal jobb barátom lett, de nem akarok tőle semmit, ő sem tőlem. Az egyik barátnőm a múlt héten szervezett egy közös fesztiválozást, csak a barátomnak nem volt kedve, pénze, viszont a barátom haverja eljött. Nem mondta előre, hogy baj lenne, viszont a fesztiválon felhívott, és közölte velem, hogy biztos a haverja felsőtestére élvezek, és lecsapta a telefont. Azóta, ha szóba kerül a fesztivál, nem is akar velem beszélni.
2011. júl. 14. 15:00
 4/10 anonim ***** válasza:
100%
Áh.. szánalmas. Éretlen egy kapcsolatra. Hagyd a fenébe.. csak állandóan kellemetlen helyzetbe fog hozni.
2011. júl. 14. 15:02
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/10 anonim ***** válasza:
100%

ez nem önbizalomhiány,épp ellenkezőleg! úgy érzi ő a világ közepe,és elvárja h mindenki körülugrálja. ne dőlj be neki és végképp nem szabad folyton áradoznod h ő milyen tökéletes.


szakíts vele,hidd el 2 perc és új nője-alattvalója,hódolója lesz. ez nem szerelem

2011. júl. 14. 15:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/10 A kérdező kommentje:
2,5 éve járunk, és én vagyok az első komoly kapcsolata. Nagyon szeretem, és inkább megtennék bármit, hogy jobb legyen a helyzet, mint hogy szakítsak vele. Már egyszer szakítottunk, és két hétig hánytam, és ő is nagyon boldogtalan volt, ezért újrakezdtük... de nem akarok Marionett-bábu sem lenni, akit csak úgy irányíthat.
2011. júl. 14. 15:06
 7/10 napietus ***** válasza:
a pasid nem önbizalomhiányos, hanem nárcisztikus személyiség, a tetejében meg bunkó is. vissza se nézz. és ne hagyd el magad, akkor nem fogsz hányni meg ilyenek. ha meg tűröd, megérdemled. tudod, mindenki kap, ahogy kérte...
2011. júl. 14. 16:03
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/10 A kérdező kommentje:
Köszönöm, elgondolkodom azokon, amiket írtatok...
2011. júl. 14. 16:34
 9/10 anonim ***** válasza:
100%

pont ezzel a viselkedéssel köt magához. elhiszed h veled van a baj, h csak akkor vagy jó ha folyton úgy táncolsz ahogy ő fütyül. ez a tipikus: ha jól viselkedsz szeretlek, ha nem akkor nem. nekem is volt ilyen. én a végére már 42 kg voltam, pánikbeteg lettem, hánytam szédültem. mit kaptam?: beteg vagy. szegény anyukám hiába próbált a lekemre beszélni én csak bizonygattam, h igenis jó vagyok,szeress már! de neki semmi se volt elég jó. ha balra léptem miért nem jobbra. stb. olyan voltam mint egy játékbaba. ha olyanja volt a tenyerén hordott,ha nem volt kedve hozzám,felrakott a polcra úgymond és napokig felém se nézett. én meg otthon elemztem magam mit tehetnék h még jobb legyek. aztán betellt a pohár.kifakadtam,sírtam,őrjöngtem,h vegyen már észre!!! erre ő csak annyit mondott: hülye pi.csa. erre pofon vágtam. kidobott az éjszaka közepén. mindezt 3,5 év után. meg akartam halni. mikor elmentem hozzá kuncsorogni,azt mondta h én nem tudtam őt értékelni. 2,5 évig álltam talpra.

de ez alatt az idő alatt megtanultam szeretni és becsülni magam. megértettem hol követtel el hibát,és ő miben volt hibás. meggyógyultam,kinyíltam,végre szépnek és értékesnek láttam magam,holott addig is az voltam-és ez nem beképzeltség- és talélkoztam egy fiúval aki attól a menyországban volt ha csak rápillantottam. és én is tőle.


ennek már 6 éve.


én tudom,milyen nehéz ebből kilépni,és azt is tudom,h ez csak akkor megy ha te magad érzed azt h elég volt. amikor már nem találsz mentséget a dolgaira. mindenki mondhat bármit neked,neked kell h kinyíljon a szemed.

én kívánom neked h eljöjjön ez a pillanat,és h már ne tartson sokáig ez a szenvedés.

2011. júl. 14. 16:45
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/10 anonim ***** válasza:
Elérte, hogy még te sajnáld őt? Ügyes.
2011. júl. 14. 17:10
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!