Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Egy idősebb nő jobban tud...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Egy idősebb nő jobban tud hatni a férfiakra?

Figyelt kérdés
Idősebb vagyok a barátomtól 4 évvel, és anyám szerint én nem vagyok igazi nő, mert nem csinál úgy mindent ahogy szeretnék. Én is azt látom, hogy más nők, akik idősebbek a párjuktól, ott a nő irányít.
2021. júl. 31. 11:27
1 2
 1/16 anonim ***** válasza:
89%
Egy normális kapcsolat nem úgy működik, hogy az egyik engedelmeskedik a másiknak, hanem közösen hoznak döntéseket és kötnek kompromisszumokat. Amúgy látom, hogy TÉGED viszont egy idősebb nő irányít: az édesanyád.
2021. júl. 31. 11:29
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/16 anonim ***** válasza:
87%
Adom az #1-et, családban marad a kontroll mània
2021. júl. 31. 11:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/16 anonim ***** válasza:
100%

Nem lesz annak jó vége, ha kettőnél többen vannak egy párkapcsolatban.


Anyádnak is van/ volt saját élete, azzal kellene foglalkoznia. De valszeg elkúrta, ezért mászna most bele a tiédbe.

2021. júl. 31. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/16 A kérdező kommentje:
Mi közösen szoktuk megbeszélni a dolgokat, a barátom is szokta teljesíteni az én kívánságaimat is, nem csak én az övét, de anyám azt mondja ha már én vagyok az idősebb, nekem kellene hogy több szavam legyen a kapcsolatban.
2021. júl. 31. 11:33
 5/16 anonim ***** válasza:
84%
ne legyél anyád mintája... ez az építőipari munkásoknál szokás hogy a nő beossza mit mikor , hogyan csinálhat a férfi.. anyád komoly kontroll mániás.
2021. júl. 31. 11:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/16 anonim ***** válasza:
64%

Nem korfuggo abszolut.

Egy 20 eves is atverhet egy 40 est ha akar.

2021. júl. 31. 11:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/16 A kérdező kommentje:
Anyám szerint ne engem irányítson egy fiatalabb férfi, de közösen szoktuk a dolgokat megbeszélni.
2021. júl. 31. 11:40
 8/16 A kérdező kommentje:
Én 30 vagyok, a barátom 26.
2021. júl. 31. 11:41
 9/16 anonim ***** válasza:
78%
Állítsd takarékra anyut. Mondd neki: úgy élünk, ahogy nekünk megfelel, boldogok vagyunk. Nem vagyok kíváncsi a véleményedre. Kérsz egy kávét?
2021. júl. 31. 11:42
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/16 anonim ***** válasza:
78%
Ha közösen beszélitek meg a dolgokat akkor nem irányít, ezt megmondhatod anyádnak is. Ha ezután is értetlenkedik akkor meg lekell koppintani amikor felhozza a témát, ha nem akarja megérteni akkor nem is fogja.
2021. júl. 31. 12:03
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!