Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Félrement, hihető?

Figyelt kérdés

Kaptatok már vkitől úgy messengeren üzenetet 4 perc idővel (első üzenet és utolsó között 4 perc telt el), hogy az illető aztán azt mondta, hogy "véletlenül" küldte, másnak akarta?


Kitörölte... korábban erre nem volt példa (mármint, hogy olyat küldött, amit másnak szánt), amióta vele beszélgetek.



2021. aug. 2. 17:18
1 2 3
 1/22 anonim ***** válasza:
91%
Sokszor szarakodik a telom, igy siman elofordult mar, hogy masnak kuldtem el valamit, egy idoben random hivogattam is embereket, amikor megserult a kijelzom.
2021. aug. 2. 17:21
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/22 anonim ***** válasza:
90%

Ő... Figyelj, neked nem szokott hülyéskedni a Messenger/Viber/Signal? Sose nézed félre, hogy kinek írsz?


Simán lehet, hogy véletlen volt, aztán észrevette a dolgot és javítani akart. Nem kell többet belelátni.

2021. aug. 2. 17:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/22 A kérdező kommentje:
Nem, soha... és nem mindenki telóról ír.
2021. aug. 2. 17:35
 4/22 anonim ***** válasza:
70%
Nekem olyan volt, hogy szivecsket küldött beszélgetés közben egy hivatalosabb munkamegbeszeles alatt egy férfi oda nem illően, és várt. Várta, hogy mit reagálok. Kérdőre vontam, hisz nem volt olyan a nexus, s tudta, házas voltam. Azt válaszolta, h bocs, véletlen volt. Utőlag.. Ki tudja? Aztán athivott egy másik alkalommal filmezni, de nem egy konkrét filmre. Nem mentem. 😀😀
2021. aug. 2. 17:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/22 anonim ***** válasza:
88%

Ha gépről írt, lehet, hogy azt hitte, átnyomta a másik emberre a chatet, nem nézte a monitort amíg írt, elküldte, és akkor jött rá, hogy nem sikerült átkattintani, hanem neked küldte véletlenül.

Túlgondolod ezt szerintem.

2021. aug. 2. 17:39
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/22 A kérdező kommentje:

nem biztos, hogy túlgondolom, a legutolsó üzenetére nem válaszoltam, ez egy módja a kapcsolatfelvételnek.


de azért az nagyon érdekes, hogy valaki elküld

10:38-kor

10:40-kor

10:42-kor


egy-egy-egy, vagyis össz. 3 üzenetet, tehát pontosan 2 perc telik el köztük,a törlésből az látszik,hogy ugyanolyan hosszúságú üzenet lehetett mindegyik,kb. egy mondat, látszik, hogy a szövegbuborékok, amik most üresek ugyanakkorák.


majd eltelik újabb 1 perc, amire megírja, hogy nem nekem szánta.


miért ne gondolkozhatnék el ezen anélkül, h. bármit belevítetenék?


ott a nevem (ami elég különleges), a fotóm, szerintem csak észreveszi az ember, h. nem nekem szánja.

2021. aug. 2. 17:46
 7/22 A kérdező kommentje:

#4 én is kaptam piros szívet tőle, akkor arra is azt mondta félrement.

érdekes, évek óta csetelünk, csak mostanában vannak ilyen fura félremenések, és csak nála.

2021. aug. 2. 17:53
 8/22 anonim ***** válasza:
79%
ha nő vagy akkor egyértelmű tetszik neked az illető, de miért nem hívod el piázni akkor?
2021. aug. 2. 18:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/22 A kérdező kommentje:

miért vetítesz bele bármit? azt sem tudod van-e éppen valakim.

úgy gondolod nekem tetszik?

nem fordítva, h. ő akar vmit? nem én küldözgetek neki ilyen fura dolgokat.

2021. aug. 2. 18:20
 10/22 anonim ***** válasza:
57%
Pedig létezik olyan, félre megy, nemegyszer jártam már így ha több chatfej van megnyitva, atugrik hirtelen másra.
2021. aug. 2. 18:40
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!