Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek az normális, ha a...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek az normális, ha a párom rajtam kívül más nőkkel is tartja a kapcsolatot?

Figyelt kérdés

És most itt tegyük félre azt, hogy félredug.

Elmondása alapján csak barátai ezek a nők, és semmi okom féltékenynek lenni, mert engem szeret, a többiek ezeréves barátai.

Közös ebédek, kiállítás, sörözés kettesben hol az egyikkel, hol a másikkal.

Némelyiket ismerem személyesen, de nem mindet.


2021. aug. 3. 13:17
1 2
 1/17 anonim ***** válasza:
67%
Nekem az akkora visító vészjelzés lenne, ha a barátnőm idegen férfiakkal kettesben iszogatna, hogy beszakadna a dobhártyám.
2021. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/17 anonim ***** válasza:
83%
Hát én nem vagyok egy féltékeny típus, de azt sem szeretem ha hülyének vagyok nézve. Barátnőm volt párja pontosan ugyanilyen volt, szakítás után kiderült hogy jóformán mindegyikükkel csalta. Nem mondom, hogy itt is ez a helyzet de nem akarnék ezen stresszelni.
2021. aug. 3. 13:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/17 anonim ***** válasza:
43%
félredug
2021. aug. 3. 13:31
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/17 anonim ***** válasza:
73%

normális. nekem is megvannak a lánybarátaim, menyasszonyomnak is megvannak a fiúbarátai. mindketten elég sokat mozogtunk ellenkező nemű közegben, ennek is köszönhető. elég para lenne folyton gyanakodni egymásra, megfulladnék egy ilyen kapcsolatban.

egyébként meg aki képes megcsalni, az anélkül is meg fogja tenni, hogy elmenne sörözni egy csajbaráttal.

2021. aug. 3. 13:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/17 anonim ***** válasza:
82%
Szerintem oké, hogy vannak ellenkező nemű barátai, de az már nem, hogy kettesben csinál velük ilyen programokat. Exemnek is volt ilyen barátnője, aki csak haver, mint később kiderült fél évig csalt vele. Azóta nyilvánvalóan nem tűrök el ilyen 'csak haver' lányokat, kifejezetten olyat is kerestem, akinek nincs ilyen, szerencsére találtam is.
2021. aug. 3. 13:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/17 A kérdező kommentje:

4-es

És te is elmondtad a menyasszonyodnak, hogy xy csajba milyen szerelmes voltál anno, valamint mennyire vonzó, valamint 40'évesen te is 16-18 barátnőt tartasz 20-60 éves korig?

2021. aug. 3. 13:49
 7/17 anonim ***** válasza:
100%

#6 nem így nézett ki a kérdés, amire válaszoltam.

de ha már itt tartunk: olyan van, akiről tudja, hogy tizenöt éves koromban bejött, és ennyi. egyik barátommal sem volt soha semmi köztünk. ezért barátok.

2021. aug. 3. 14:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/17 anonim ***** válasza:
64%
Miért nem a párjaikkal, 4-esben mentek? Bocs, de az általam ismert párok mindegyikénél így van. Baráti (házas)pár, közös programokkal. Az, hogy ellenkező nemű emberrel járkál kiállításra, étterembe, ide-oda, nekem nagyon nem férne bele.
2021. aug. 3. 14:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/17 harebell ***** válasza:
100%
Én eljárok néha kettesben ellenkező nemű baráttal ide-oda, párom is, nekem ez természetes. De persze nem mindig kettesben, sokszor többesben és sokszor a barátom is jön. Ha ilyen sok emberről van szó, és mindig kettesben van velük, az nekem se tetszene.
2021. aug. 3. 15:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/17 anonim ***** válasza:
27%

Ez nincs rendben.

4-es is majd írja meg, hogy a következő max 10 évben ő vagy a menyasszonya csalta meg valamelyik haverral.

Nekem is volt pár fiú barátom, akikkel ilyen programokra jártunk. Nem volt soha semmi közelebbi. De ahogy egyikőnknek párja lett, nem kerestük egymást.

Tisztelem ennyire a páromat.

2021. aug. 3. 18:35
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!