Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Bele lehet szeretni egy nálam,15 évvel idősebb rossz házasságban élő nőbe,édesanyába?26/F

Figyelt kérdés

2021. aug. 3. 16:40
1 2 3
 11/25 anonim ***** válasza:

Nem. Fizikailag lehetetlen. A személyiség bármilyen másik személyiségbe bele tud szeretni, kivéve ha az időben nézve 15 évvel idősebb testben van nála, és annak van egy olyan papírcetlije, amire rá van írva, hogy házas.


-.-


Csak a személyiség számít.

2021. aug. 6. 10:38
Hasznos számodra ez a válasz?
 12/25 A kérdező kommentje:
köszönöm a sok választ.Én nem vagyok írás tudatlan.
2021. aug. 6. 10:43
 13/25 anonim válasza:
100%
Én egy tőlem 9 évvel idősebb nőbe vagyok bele esve!
2021. aug. 9. 01:08
Hasznos számodra ez a válasz?
 14/25 anonim ***** válasza:

Őszintén szólva nem értem a kérdést. Azt látom, hogy se írni, se gondolkodni nem tudsz, érzelmileg meg éretlen vagy.

Kérdezd meg, hogy szeretne-e bátyuskákat a gyerekeinek, és ha igent mond, akkor van értelme találkozni.

2021. nov. 28. 16:48
Hasznos számodra ez a válasz?
 15/25 anonim ***** válasza:

14-es!


Én meg azt nem értem ,hogy téged mi késztetett rá, hogy 4 hónappal a kérdés kiírása után ideböfögd ezt az okosságot!


Komolyan nem értem az ilyen embereket!

2021. nov. 28. 17:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 16/25 anonim ***** válasza:
Én sem értem, viszont kíváncsi vagyok, hogy hogyan alakult a kérdező élete azóta.... Ezek sajnos annyira egyedi utak, hogy jó tanácsot senki nem tud benne adni, csak sablonokat...
2021. nov. 28. 18:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 17/25 anonim ***** válasza:
53%
Mért ne lehetne. A volt munkatársnőm tiz évvel idősebb a férjétől. Három gyerekük van, és három unokájuk is.
2021. nov. 29. 09:17
Hasznos számodra ez a válasz?
 18/25 anonim ***** válasza:
100%
...de mivel a nő házas - akkor inkább ne gondolkodj ilyenen (az előbbi vagyok)
2021. nov. 29. 09:19
Hasznos számodra ez a válasz?
 19/25 A kérdező kommentje:
16# Eltelt 1 év,a kérdésembe írott nővel azóta is jól vagyunk. Pár kapcsolat,meg szeretője legyek a nőnek,nem történ meg, de kor ellenére sok közös bennünk. Én lehet buta vagyok, de én többet gondolok sima barátság, sima kapcsolat mögé. Jövőbe lehet akár pár kapcsolat,házasság,félrelépés mellett is akár. Később bármi kialakulhat,ha eddig nem lett semmi.
2021. nov. 29. 11:39
 20/25 anonim ***** válasza:
Kérdező, remélem, az elmúlt 8 évben nem egyedül a kérdésbeli nő körül forgott az életed.
2021. nov. 29. 11:52
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!