Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Akik kb. 20 éves fiúként...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Akik kb. 20 éves fiúként összekötötték egy tőlük jóval idősebb nővel (+7-15 év) az életüket, miért lett vége a kapcsolatuknak?

Figyelt kérdés

Vannak ilyen párok, lesznek is.

Az érdekel, hogy végül miért mentetek szét, mikor pl. itt sokszor azt olvasom nem a korkülömbség volt a probléma forrása.

Nyugodtan írhattok privátban is, szívesen olvasom.



2021. júl. 2. 16:54
A kérdező szavazást indított:
Több, mint öt éve együtt vagyunk, jól megvagyunk.
Több, mint 10 éve együtt vagyunk, jól megvagyunk.
Fiú vagyok, csak kaland lett belőle, pedig többet szerettem volna.
Nő vagyok, csak kaland lett belőle, pedig többet szerettem volna.
Több, mint 20 éve együtt vagyunk, jól megvagyunk.
5 szavazat
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Az én férjem 24 évesen költözött össze egy elvált, egy gyermekes 36 éves nővel. 6 évig voltak együtt. Azért szakítottak mert a nő betegesen féltékeny volt, pedig ő flörtölt és csalta meg a férjem többször is.
2021. júl. 3. 06:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
78%
17 voltam, ő 30. Meghalt az apja, és az édesanyja nehezen viselte, így hozzá költözött, 200+ km.-re tőlem. :(
2021. júl. 3. 13:59
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 A kérdező kommentje:

Köszönöm szépen a két hozzászólást!!! Pont ilyen élettörténetekre voltam kíváncsi.


Nem értem egyébként, hogy a második hozzászólót miért kell lepontozni. Ő legalább leírta a kérdéshez kapcsolódóan a válaszát és semmi rosszat nem írt. :( Szomorú.

2021. júl. 11. 14:43
 4/5 A kérdező kommentje:

És köszönöm a szavazatokat is!


Szívesen olvasnék még ezzel a témával kapcsolatban saját történeteket. Esetleg ha tudtok könyvet, vagy filmet, köszönöm ha leírjátok!

2021. júl. 11. 14:45
 5/5 A kérdező kommentje:
2. hozzászóló esetleg írhatok neked privátban?
2021. júl. 11. 14:46

További kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!