Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Ha én nem szedhetek gyógyszert...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Ha én nem szedhetek gyógyszert , ő pedig nem akar gumit akkor itt a vége?

Figyelt kérdés
Vagy milyen más módszer van még ami bevált?a megszakitas rizikós, nem mondom, hogy sose csinaltam de nem kockaztatnék folyton.
2021. aug. 5. 15:05
1 2 3 4
 1/40 anonim ***** válasza:
95%
Igen, ha ennyire önző a pasid, hogy nem húz gumit, akkor jobban jársz, ha vége.
2021. aug. 5. 15:10
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/40 anonim ***** válasza:
27%
Nálunk is ez volt a helyzet, így végül a spirál mellett döntöttünk, és ez bevált. De azt csak bizonyos kor felett teszik fel a nőgyógyászok.
2021. aug. 5. 15:12
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/40 anonim ***** válasza:
5%

1. Anál

2. Orál

3. Hasra

4. Bárhova máshova , ahova engeded...

27N Én ilyenkor azt mondom, hogy nem kötelező, hogy odaélvezzen legyen kreatív, csak oda ne menjen.

2021. aug. 5. 15:13
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/40 anonim ***** válasza:
92%
Én meg ilyenkor búcsút intek neki. Nem bírom az ilyen önző phaszokat.
2021. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/40 anonim ***** válasza:
94%
Szex esetén mindig a nő kockáztat nagyobbat. A nemkívánt terhesség mellett ott van ugye az is ha tablettát szed, az ő szervezetét vágja tönkre, ugyanez a többi hormonális fogamzáságltóval is. A pasinak meg egy gumit kéne csak húznia, de ha ennyire önző, én is átgondolnám ezt a kapcsolatot.
2021. aug. 5. 15:15
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/40 A kérdező kommentje:

Elvileg ő meg a gumira allergias és viszket kellemetlen neki.

Es hogy fogsdjam el. Oké de akkor mégis mi a megoldás?

Spirált nekem lehet ha még nem szültem??

2021. aug. 5. 15:18
 7/40 anonim ***** válasza:
96%
Vannak olyan hormonmentes spirálok amiket feltesznek még nem szült nőknek is, de én nem merném bevállalni. Óvszerből meg latex mentes is létezik, ki lehetne azt is próbálni.
2021. aug. 5. 15:20
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/40 anonim ***** válasza:
12%
Én 24 éves voltam, amikor összejöttem pasimmal. Mindjárt spirált akartam feltetetni, de a nőgyógyász azt mondta nem lehet, amíg nincs gyerekem. De mondtam én nem akarok soha gyereket. Azt mondta akkor se lehet. Azóta eltelt 14 év már. 9 évig gyógyszert szedtem, 3 éve hagytam abba, azóta megszakitásos védekezés, amit párom profin művel. És tényleg nem szültem gyereket, mrt komolyan gondoltam, hogy nem akarok.
2021. aug. 5. 15:24
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/40 anonim ***** válasza:
94%
van latexmentes gumi, arra nem lesz allergiás bár gyanús, hogy ez csak egy kamu indok és valójában semmi baja nincs tőle
2021. aug. 5. 15:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/40 anonim ***** válasza:
0%
Javítanék, 5 éve hagytam abba a gyógyszer szedést.
2021. aug. 5. 15:26
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2 3 4

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!