Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Szerintetek olyan kapcsolatot...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Szerintetek olyan kapcsolatot helyre lehet hozni, amiben a felek tele vannak elfojtott feszültséggel ami most felszínre tört, és fél éve csak a veszekedés megy?

Figyelt kérdés
Megbeszélni lehetetlen egyelőre, csak a vagdalózás és a hangos viták vannak. Mindenkit zavar minden a másikban, sok múltbeli sérelem jött fel. Mindenki szerint reménytelen. A párom meg akar törni engem, azt várja hogy megint hagyjam magam és nyeljem le ami engem zavar.
2020. jún. 21. 20:25
 1/5 anonim ***** válasza:
100%
Egyikotoknek sem kell lenyelni semmit. Itt tényleg az lenne a megoldás ha megtudnatok normálisan beszélni, hogy kinek mi a baja a másikkal, aztán változtatni azon amin lehet, amin nem azt pedig elfogadni a másikkal kapcsolatban. Ha erre nincs esély akkor valószínű ebből szakitas lesz sajnos.
2020. jún. 21. 20:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/5 anonim ***** válasza:
100%

Miért nem árultad el, hogy minek a lemondásról kért meg a párod? Ez nagyon lényeges ahhoz, hogy mi objektívabb választ adhassunk.

Ha nem tudtok megegyezni - szakítsatok. Minek romboljátok eztán is egymás idegeit? Jegyezd meg, hogy bármelyikőtök enged, valószínűleg elégedetlen lesz a jövőbeni helyzetével, ami újabb és újabb veszekedések csírája LEHET.

2020. jún. 21. 20:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/5 anonim ***** válasza:
Van rá esély, ha mindketten akarjátok és hajlandóak vagytok dolgozni érte. De ha már így elharapózott a helyzet, szerintem keressetek külső segítséget. Fél éve veszekedtek, tehát elakadás van, nem jutottok egyről a kettőre.
2020. jún. 21. 21:36
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/5 anonim ***** válasza:
Mediációval lehetséges valamit elérni, persze, ha mindkét fél hajlandó lenne rá.
2020. jún. 21. 21:37
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/5 anonim ***** válasza:
Én is azt gondolom, hogyha ezt meg is lehet oldani, csak is külső segítséggel.
2020. jún. 21. 22:57
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!