Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mi lehet a baj? Onzo vagyok?

Figyelt kérdés

7 eve vagyunk egyutt a parommal. Van egy 4 honapos kis babank.

Nagyon harmonikus kapcsolatunk volt. Ritan veszekedtunk. Legjobb baratok vagyunk egymasnak meg jelenleges is de miota megszuletett a kis baba azt hiszem kicsit stresszesebb minden. Tobb a vita. Tobb a kotekedes. En sokszor egyedul erzem magam, szinte mindent en csinalok. Parom dolgozik este 6ig. Angliaban elunk. Nekem nincs itt senki csaladtagom, paromnak szinte mindenkije itt el, egymastol nem messze.

Nem tudok ki menni a hazbol ( 3 emeletes “panelben” elunk ) nagyon szuk a lepcso nehezen viszem le a babat es a babakocsit ezert talan ki sem mozdulok amig parom nincs itthon. Mostanaban ha megyunk valahova csak itthonra bevasarolni.

Nagyon bezarva erzem magam es egyedul. Ha itthon van parom szeret kicsit csavarogni. Persze megertem neki is szuksege van a munkan kivul kikapcsolodasra de nekem sok hogy itt vagyok hagyva egyedul hetfotol vasarnapig. Tobbet igenyelnek ,foleg egyedul nehez a babaval. Nagyon keveset tudok aludni es ha itthon van kicsit fel akarnak lelegezni, hogy le vegye csak 1-2 orara a terhet rolam. De ki van akadva ha azt mondom maradjon otthon 1 heten egyszer. En ugy gondolom megerdemlek egy teljes napot(szerintem). Azt mondja unalmas vagyok mert en nem szeretek sehova jarni. De ha menni akar valahova akkor is a testvereihez rokonahoz menne en nem szeretnek allandoan veluk logni. Sokszor szo van, a kulon vallasrol is mostansag. Azt mondja bezarva erzi magat mert nekem nem tetszik ha elmegy valahova es milyen szar az elete.De en forditott esetben biztos ot neznem, hogy konnyebb legyen neki.

26/L


2021. aug. 5. 22:00
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
100%
Nincs valami baba-mama klub a közelben? Hordozó kendőt próbáltad már? Esetleg bébiszitter néha, hogy pihenhess, kimozdulj?
2021. aug. 5. 22:14
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 A kérdező kommentje:
Szinte minden heten jar focizni este 6tol 8-9ig. Sokszor fifazik. De szeretne jarni eddzeni is. Nekem meg ennyi szorakozasom sincs mint neki. O a sajat fajdalmat mondogotja en az enyemet. Probaljuk megbeszelni de mindig ugyan oda jukadunk ki. Ugy erzem o nem ert meg nekem milyen nehez
2021. aug. 5. 22:19
 3/13 A kérdező kommentje:

Sajnos a bebiszitter nagyon draga itt es parom bele se menne, hogy egy idegen vigyazzon ra.

Baba-mama klub sincs :(

2021. aug. 5. 22:21
 4/13 anonim ***** válasza:
100%
Néha pár órát a családtagjai nem tudnak vigyázni a picire?
2021. aug. 5. 22:22
Hasznos számodra ez a válasz?
 5/13 anonim ***** válasza:
100%
Berakod a gyereket egy hordozó kendőbe és elmész sétálni vele.
2021. aug. 5. 22:34
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 anonim ***** válasza:
100%
Párod az önző. Azon kívül, hogy keresi a pénzt, egyáltalán nem látja el apai kötelességeit. Ne haragudj, hogy ezt mondom, de ebbe a kapcsolatba úgy tűnik, felelőtlen döntés volt gyereket vállalni. :(
2021. aug. 5. 22:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 7/13 A kérdező kommentje:
Gyerek elott minden felhotlen volt. Mentunk ide-oda. Itthon is annyit segit megfogja babat ha enni szeretnek mert pl nem marad el. Vagy vigyaz ra ha 1 honapban egyszer elmegyek pl szempillashoz vagy epp takaritok. De en etetem,altatom tisztaba rakom. Nem rossz apuka egyebkent mert imadja a kis fiunkat de ha mar en csinalok mindent szinte es itthon sorvadok a hazban mindennap elvarnam tole, hogy leadjon az o mehetnekjebol es ha kell itthon legyen velem mert nekem o itt a mindenem kb. De itt ugye en vagyok a diktator szerinte.
2021. aug. 5. 23:40
 8/13 anonim ***** válasza:
100%
De, rossz apa, mert nem csak ennyibol all az apasag. Ferjnek pedig tokeletesen alkalmatlan. Fogalmam simcs, hogy lehetett harmonikus a kapcsolat, amikor o lathatoan radtolja a komplett hazimunkat gyerekkel, mikozben o meg a haverokkal jatszik, meg fifazik. Erositsd meg, hogy te nem ezt kepzelted el almaid kapcsolatanak. Mert annak eleg szar, kevesen irigyelnek erte. Mondjuk senki sem. Gondolkadtal mar azon, hogy hazakoltozol a gyerekkel, mr tokeletes apatol? Kene.
2021. aug. 6. 00:25
Hasznos számodra ez a válasz?
 9/13 anonim ***** válasza:
100%
Ne haragudj, de ez olyan borzalmas, nem is az, ahogy szenvedsz, hanem mennyire pofatlanul onzo a parod, es kettotoket hagy cserben es szar le. En hazajonnek a kicsivel. Ennel barmi jobb.
2021. aug. 6. 03:27
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 anonim ***** válasza:
69%
7# Tévedsz. Ő rossz apa és rossz férj. Egy normális házasságban nem ez történik. Legalább ne hazudj magadnak.
2021. aug. 6. 05:10
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!