Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Nők, titeket zavarna ez vagy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Nők, titeket zavarna ez vagy engedjem el?

Figyelt kérdés

Több éve vagyunk kapcsolatban és mindig azt hittem nekem van a legrendesebb párom a világon, minden olyan jól alakult együtt.


Aztán nemrég vettem észre, hogy reagálgat nők törtèneteire facebookon. Gondolom azért ott, mert már jó régen beszéltünk a tèmáról és mondtam ,hogy engem a lájk zavar, nem szeretem ha nőknek nyomja...és ott gondolta nem látom meg.


Engem ez nagyon rosszul èrintett, nem azért mert a virtuális világban èlem az életem, de szerintem az ilyesmivel kb kimutatod hogy bejön neked a másik. Főleg mi nők, ha egy komoly kapcsolatban lévő pasi lájkolgat, nyilván azt gondoljuk hogy tetszünk neki és kicsit sajnáljuk a barátnőjét... Megalázónak èrzem. Nem telejsen idegen nőknek a fèlpucèr kèpeire nyomta, de nem is a baráti társaságban lévőkre. Régen bulikban megismert lányok, akikkel ismerkedett, ismerősènek a felesége, szelfik, konditermes kèpek stb. Ha egy tájra, kirándulós kèpre nyomja elfogadom, de egy tükörben pucsítós kèp?! Nyilván az jut eszembe, hogy tetszik neki a nő...és utálom hogy ezt ki is kellett neki nyilvánítani? Az én párom akivel évek óta együtt vagyok, érzelmi megcsalásnak èrzem.

Főleg, hogy a barátnőm párjai nem csinálnak ilyet, mèg ennyire se foglalkoznak más nővel.

Ezen kívül minden rendben lenne a kapcsolatunkban, figyel rám és segít a problèmákban, velem tervez. Viszont én ezt nem tudom elengedni és az van bennem minden nap, hogy más nőknek akar imponálni és ez fáj.

Vagy rosszul fogom fel és ha másképp minden rendben, ezt próbáljam meg elfelejteni ?


2021. aug. 5. 22:45
 1/4 anonim ***** válasza:
89%

Igen, engem is zavarna. Tiszteletlenségnek tartom. Én sem csorgatom a nyálamat random faszikra, mondjuk nem is követek/nem az ismerőseim szelfizgetős/ pózolgatós/magamutogató alakok.

Igen, nem vakságot fogadtunk, ezt aláírom, de akkor is bunkóságnak tartom ezt. Másrészt gyerekesnek is. Attól is kivagyok, ha egy pasi többszáz instamodellt követ instagramon.

2021. aug. 5. 22:50
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/4 anonim ***** válasza:
89%

Az en barátom is hasonlo.

A likolgatásokkal kezdődött, aztán a képeire erkeztek érkezni idegen egyedülállo nòk like-jai, a következő már az volt hogy nőktől messenger üzenetek jöttek, aztán elkezdte titkolni előlem a telefonját.


Probléma lett az egészből erre hibernálta a face oldalát. És mindent tagad. Nem ismerkedik nem társkeresőzik csak én vagyok stb dumák.


Következő fázis most: hidegül, kritizál engem.

Most itt tartunk.

2021. aug. 5. 22:54
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/4 anonim ***** válasza:
*a posztolt képeire kezdtek érkezni
2021. aug. 5. 22:55
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/4 anonim ***** válasza:
97%
Igy kezdődik egy klasszikus megcsalás.
2021. aug. 5. 23:01
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!