Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Miert nem tudom elhinni, hogy...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Miert nem tudom elhinni, hogy tulorazik?

Figyelt kérdés

Mondta, hogy ma este 7re hazaer. Fel8kor felhivtam, hogy mizu, megkerdeztem, hogyha mar elolvassa amit irok miert nem ir vissza, meg ha mar massal beszel akkor igazan valaszolhatna. Erre o teljesen felhaborodva elkezdett oltogatni, hogy mivan azt hiszem krvazik vagy bszik? De olyan felhaborodas volt a hangjaba, hogy ihaj.

Tavaly ugyanez el volt jatszva es kiderult (leritt rola) hogy szanan van spurizva. Akkor is ugyanigy haborgott, meg az egy oras utat harom es fel ora alatt tette meg, de inkabb setalt(allitolagos hullafaradtsagban) ahelyett, hogy taxit hivjon(joparszor taxizott/tunk mar). Akkor se irt vissza, csak megnezte, aztan en voltam a gyoker aki nem hisz neki.

Szeretnem azt hinni, hogy tenyleg csak tulorazik, de egyszeruen ugyanolyan erzesem van, mint tavaly. Ilyen fura megerzesfele, hogy ez valami oltari kamu.


2021. aug. 6. 20:34
 1/2 anonim ***** válasza:
Nem bízol benne. A bizalom egy kapcsolat alapja. Itt az idő, hogy leülj vele beszélni.
2021. aug. 6. 20:41
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/2 anonim ***** válasza:
Itt az ido,hogy ismerkedj masokkal. Aztan rajossz,hogy o csak a levegod rontja es kiteszed.
2021. aug. 7. 04:00
Hasznos számodra ez a válasz?

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!