Kezdőoldal » Felnőtt párkapcsolatok » Párkapcsolati problémák » Mikor kezdenétek el gyanakodni...

Figyelem! A Felnőtt párkapcsolatok kategória kérdései kizárólag felnőtt látogatóinknak szólnak!
Amennyiben még nem vagy 18 éves, a böngésződ Vissza gombja segítségével hagyd el az oldalt.

Mikor kezdenétek el gyanakodni, ha a párotok állandóan túlórázik?

Figyelt kérdés
Mikor jön el ez a pont? Mit tennétek?

2013. márc. 28. 11:27
1 2
 1/13 anonim ***** válasza:
52%
Az eszedbe se jut,hogy a pénzért dolgozik?!
2013. márc. 28. 11:30
Hasznos számodra ez a válasz?
 2/13 ASOT ***** válasza:

Mai világba ha meg akartok élni vagy jól akartok élni ahhoz dolgozni kell. Te dolgozol amúgy?


De egy apró választ adok, akkor kezdenék el gondolkodni ha egy fillérrel sem hozna haza többet :) (kivétel ha köcsög a főnök és a túlórát nem fizeti meg)

2013. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 3/13 anonim ***** válasza:
Ez attól függ.Ha eddig abszolút nem túlórázott,vagy igen,de lényegesen kevesebbet,mint most,és ez huzamosabb ideje fennállna,nyilván piszkálná a fantáziámat a dolog.
2013. márc. 28. 11:32
Hasznos számodra ez a válasz?
 4/13 A kérdező kommentje:
Kedves első válaszoló. Ezen már rég túl vagyok. Nyilván nem boncolgatnám ezt a kérdést, ha nem jártam volna alaposan körül. Még arra is sikerült már "rájönnöm", hogy Ő hiába túlórázik, mert a keresete egy forinttal sem lesz több.
2013. márc. 28. 11:33
 5/13 anonim ***** válasza:
Ha nem látszik meg a fizetésén ://
2013. márc. 28. 11:33
Hasznos számodra ez a válasz?
 6/13 A kérdező kommentje:

A második válaszoló a lényegre tapintott.

Nem kap többet, hiába van bent kora reggeltől estig.

2013. márc. 28. 11:34
 7/13 ASOT ***** válasza:
Mond meg h szívesen elmennél elé az egyik nap...és elmehetnétek vacsorázni...ebből lehet...talán lehet h kiderülne hogy mi a szitu.
2013. márc. 28. 11:35
Hasznos számodra ez a válasz?
 8/13 A kérdező kommentje:
7-es: autóval jár haza, nem tudom előre mikor végez és ha felhívom napközbe, akkor legtöbbször megbeszélésen van, nem tudja felvenni. Már ez is eszembe jutott, de még sosem sikerült kivitelezni...
2013. márc. 28. 11:38
 9/13 anonim ***** válasza:
Én akkor, ha pénzt nem látnék a túlórából. Szóval a helyedben már gyanakodnék. Ha olyan a munkahelye, hogy meg tudod látogatni, akkor lepd meg néhányszor egy tál kajával. De én egyből elé állnék azzal, hogy hol a túlórából származó pénz... mondj meg, hogy hol van túlóra helyett.
2013. márc. 28. 11:40
Hasznos számodra ez a válasz?
 10/13 ASOT ***** válasza:
100%
Szervezz programot, kirándulást, menjetek el valahová, szórakozni kirándulni, együtt tölteni egy szép napot, és meglátod hogy áll ehhez a dologhoz és hogy áll hozzád....
2013. márc. 28. 11:41
Hasznos számodra ez a válasz?
1 2

Kapcsolódó kérdések:





Minden jog fenntartva © 2024, www.gyakorikerdesek.hu
GYIK | Szabályzat | Jogi nyilatkozat | Adatvédelem | Cookie beállítások | WebMinute Kft. | Facebook | Kapcsolat: info(kukac)gyakorikerdesek.hu

A weboldalon megjelenő anyagok nem minősülnek szerkesztői tartalomnak, előzetes ellenőrzésen nem esnek át, az üzemeltető véleményét nem tükrözik.
Ha kifogással szeretne élni valamely tartalommal kapcsolatban, kérjük jelezze e-mailes elérhetőségünkön!